226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Vyberte si kurz s EVERESTOU!

Nebaví vás tradiční školní memorování, pak zkuste jeden z otevřených kurzů společnosti Everesta. V čem se liší? Zkušení lektoři se zaměřují především na praktické vědomosti, které můžete využít během stáže či brigády. Se studentskou kartou ISIC máte navíc nyní příležitost zakoupit jakýkoliv otevřený kurz s 50 % slevou.

EverestaUrčitě to dobře znáte. Nejlepší brigády jsou obsazené a firmy upřednostňují studenty, kteří již mají nějakou praxi. Není ale potřeba zoufat! Otevřené kurzy jsou totiž skvělou příležitostí, jak rychle a efektivně doplnit potřebné vědomosti ve vybraném oboru, a s takto vyšperkovaným životopisem bude hledání práce mnohem snazší.

Stačí si jen správně vybrat…

Zvolit můžete kurz, který vám usnadní zkoušky na vysoké škole, ale třeba prostě ten, s nímž se dozvíte o vybrané profesi mnohem více. Jak se stát nepostradatelnou asistentkou manažera či být dobrým obchodníkem se skvělými vyjednávacími schopnostmi? Na to všechno vám pomohou odpovědět otevřené kurzy vedené pouze lektory, trenéry a kouči s dlouholetou praxí v oboru. Jejich hlavním mottem je navíc praktičnost a možnost přenést získané informace rychle do praxe.

Everesta2Poznejte bez nudného biflování nové trendy v oblasti marketingu, právní novinky a řadu dalších zajímavých oblastí. Využívaným tréninkovým metodám odpovídá také nižší počet účastníků ve studijní skupině (5 – 8 lidí). Otevřené kurzy můžete navštívit v Praze, Brně, Ostravě, České Lípě, Hradci Králové nebo Českých Budějovicích.

Neotálejte a vyberte si z nabídky vzdělávací a poradenské společnosti Everesta s ISICem s 50 % slevou na http://www.everesta.cz/otevrene-kurzy.

 

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]