226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Vyberte si cool notebook nebo tablet Lenovo

Máte pocit, že do Vánoc zbývá ještě hodně času? To ale neznamená, že je moc brzy na to, abyste se začali poohlížet po ideálním dárku pro sebe nebo pro své blízké. V současné nabídce Lenovo mají i studenti rozhodně z čeho vybírat.

S850_White_Hero_01Vánoce jsou sice svátkem klidu a radosti, ale studentům přináší i nepříjemnosti v podobě zimního zkouškového období a omezených možností trávit čas aktivně venku. Lenovo právě přichází se žhavými novinkami, které výrazně ulehčí studium a zároveň zabaví o dlouhých zimních večerech.

Potřebujete nový telefon? Vyberte si některý ze stylových smartphonů. Slečnám bude určitě slušet štíhlý celoskleněný Lenovo S850 se dvěma fotoaparáty a pánům se bude líbit našláplý Lenovo VIBE Z2 Pro s tělem elegána a nekompromisním výkonem.

Nebo sháníte něco trochu většího? Něco, na čem se dají snadno psát poznámky nebo sledovat videa, když je přednáška příliš nudná? Žádný problém. V nabídce Lenovo najdete designový notebook Lenovo YOGA 3 Pro, který můžete v mžiku proměnit v tablet, stojánek nebo stan.

Lenovo_YOGA_3Filmovým fanouškům, kteří se nechtějí nechat při sledování filmů omezovat časem, místem ani velikostí televize, bezpochyby učaruje Lenovo YOGA Tablet 2 Pro se zabudovaným projektorem. S tím si totiž můžete vytvořit kino, kde vás napadne. Technické nadšence nebo pilné studenty zase zaujme tablet Lenovo Miix, který je vybavený systémem Windows 8 a klávesnicí.

Nabídka je samozřejmě mnohem širší a tak neváhejte a podívejte se na naše produkty na www.lenovo.cz nebo v našich prodejních sítích.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]