Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

VŠEMISSKA: RETRO, STUDENTKY, PÁRTY!

Již tento čtvrtek vypukne v Retro Music Hall přehlídka krásných dívek moderovaná Mužem roku 2015 Jakubem Krausem! Využij naši kartu a získej vstup s 50 % slevou na tuto studentskou akci zimního semestru!

#VŠEMISSKA si dala za cíl bavit studenty, vybrat krásné dívky a udělat s nimi zábavnou a zároveň sexy show v jednom z nejvyhlášenějších klubů pro studenty – Retro Music Hall. Moderátor spolu s porotou tvořenou mladými lidmi vytvoří jedinečnou atmosféru, co jen tak nezažijete. Samotné publikum se totiž stane jedním z porotců, které bude hodnotit dívky soutěžící o hodnotné ceny, a to hlavně v plavkách! Večerem Vás budou provázet i čtyři vybraní DJs, díky kterým se propaříte čtvrteční nocí!

Sleduj event, kde najdeš všechno potřebné info o finalistkách a samotné události: https://www.facebook.com/events/975608669228337/

Nebo webovky www.vsemisska.cz, popřípadě samotnou stránku www.facebook.com/vsemisska.

Kup si lístek se slevou 50 % na GOOUT.net a nečekej frontu! Stačí jen zadat promo kód ISIC nebo se prokázat naším průkazem u pokladny v Retru, a to již tento čtvrtek od 20:00 – pro ty z Vás, kteří přijdou do 21:00 je připravený welcome drink.

Přijď podpořit soutěžící studentky a zároveň si užít akci, která tě prostě bude BAVIT!

Související články