226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Vlaky vás i přes prázdniny svezou s ISIC slevou

Po skončení školy a se začátkem školních prázdnin se nemusíte bát, že byste přišli o zvýhodněné jízdné. Je tu ISIC a s ním slevy v dopravě, mimo jiné i při cestování vlaky.

České dráhy

S Českými drahami a s Jízdenkou na léto můžete o prázdninách během 14 dní procestovat celé Česko. Jízdenku lze využít ve 14 dnech po sobě jdoucích v období od 1. 7. do 31. 8. 2015 ve všech vozech 2. třídy. Základní cena jízdenky na 14 dní je 1 190 Kč, s průkazem ISIC jízdenku získáte za 990 Kč. Jízdenku pořídíte na přepážkách nebo na eShopu ČD.

Platí pro průkazy: ISIC, ITIC

Leo Express

Železniční přepravce LEO Express připravil na prázdniny slevu 30 % pro všechny studenty vlastnící průkaz ISIC a věrnostní kartu dopravce s názvem Smile.

Platí pro průkazy: ISIC, ITIC, ALIVE

RegioJet

Na své mezinárodní vlaky spojující Česko a Slovensko (trasa Praha – Žilina – Košice) dopravce RegioJet nabízí slevu 10 %.

Platí pro průkazy: ISIC, ALIVE

Více informací o slevách v dopravě (nejen ve vlacích, ale i v MHD, IDS nebo v dálkových autobusech) naleznete v sekci Studentské jízdné.

Nemáte ještě ISIC a chcete využívat tisíce studentských výhod, včetně slev v dopravě? Stačí jednoduše kliknout sem a získat průkaz ISIC online.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]