226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Vítězem mezinárodního finále se stalo Rusko

18. září 2014 se uskutečnilo mezinárodní finále soutěže GMC v Soči, přičemž z každé ze 4 semifinálových skupin postoupily do tohoto finále 2 týmy.

Osmičlenné finále mělo jasného vítěze – tým Ruska, který tak navázal na své vítězství před dvěma lety a na čtvrté místo před rokem. Tým Ruska byl suverénně nejlepší, pořadí za ním už bylo těsné.

Na druhém místě skončil tým Číny, který si tak polepšil o jedno místo ve srovnání s minulým rokem. Nás může těšit, že na třetím místě skončil v těžké konkurenci tým Slovenska, který se v závěru dotahoval na tým Číny a v konečném pořadí byl rozdíl mezi oběma týmy minimální.

GMC4Slovenský tým využil své bohaté zkušenosti ze své předchozí účasti v mezinárodním finále minulý rok, nicméně toto umístnění je výrazně lepší, než loňské 6. místo. Slovenský tým soutěžil ve složení: Juraj Privrel, Matej Privrel, Darina Privrelová, Marek Štefunkov, Anna Galbavá.

Spolu s týmem byl v Soči zástupce patrona týmu a současně zástupce generálního partnera celé soutěže v České republice a na Slovensku J&T Banky pan Stanislav Pánis.

Na dalších místech se umístily týmy v pořadí 4. Indie, 5. Pobřeží slonoviny, 6. Ghana, 7. Rumunsko, 8. Brazílie. Výsledky v rámci slavnostního ceremoniálu vyhlásil ředitel soutěže – zástupce firmy SPG Pedro Alves Costa. Na závěr ceremoniálu vystoupil zástupce organizátora soutěže pro Českou a Slovenskou republiku pan prorektor Petr Budinský z Vysoké školy finanční a správní, který po krátké prezentaci pozval všechny zúčastněné na příští mezinárodní finále, které pořádá Vysoká škola finanční a správní příští rok. Toto finále se uskuteční v termínu 21. – 23. dubna 2015 v Praze.

Více informací o soutěži naleznete zde www.vsfs.cz/gmccz.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]