Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Víte, že můžete mít účet, u kterého vám banka zaplatí? A nejen to.

Novinové titulky se hemží informacemi, jaká další banka nabízí účet bez poplatků. V pozadí však zůstává, co všechno je bez poplatků a za co se už musí platit.

Existuje však i studentský účet G2 od Komerční banky, u kterého můžete do konce října získat až 700 Kč, pokud předložíte platný průkaz ISIC vydaný v ČR. Na příkladu tohoto studentského účtu vám ukážeme, jaké produkty a služby můžete chtít od své banky, aby pro vás byla tím správným partnerem, a vy jste si mohli studium a studentský život užít se vším všudy na 100 %.

Jste ve věku, kdy si o své budoucnosti většinou již rozhodujete sami, a to včetně té finanční. K tomu je výhodné mít ten správný účet, který vás podpoří nejen doma ale i při cestování. Sjednat si můžete výhodné cestovní pojištění nebo platební kartu. Ta vám umožní jednou měsíčně bezplatný výběr z jakéhokoli bankomatu v zahraničí. Navíc si zdarma můžete vybrat i vlastní design karty.

Samozřejmě se může stát, že se dostanete do situace, kdy si budete potřebovat krátkodobě půjčit, třeba na super výhodné letenky do Londýna na hudební festival. S G2 je to jednoduché. K účtu lze po splnění podmínek získat i povolený debet až do 5000 Kč bez úroků. To znamená, že za přečerpání peněz do mínusu nezaplatíte bance nic navíc.

Tento účet vám toho ale nabízí daleko víc. Například nejlepší aplikaci mobilního bankovnictví v ČR, kde se přihlašujete a potvrzujete platby otiskem prstu, nebo placení mobilním telefonem díky GooglePay doma i v zahraničí.

Zvolte si správnou banku, abyste mohli žít na 100 %.

Související články