Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Věrnostní program pro návštěvníky památek!

Hlavní návštěvnická sezóna je v plném proudu a památky (nejen) pod správou NPÚ čekají na vaši návštěvu! Skvělým pomocníkem na výletech za historií a poznáním vám bude náš věrnostní program Klíč k památkám.

Protože si myslíme, že za návštěvu památek byste měli získat ještě další odměnu kromě slevy 30% na vstup s kartou ISIC a ITIC, chtěli bychom vám doporučit věrnostní program Klíč k památkám. Jak to funguje – za pět návštěv jakýchkoliv do programu zapojených památek vás odměníme šestým vstupem zdarma!

Vydejte se navštívit více jak stovku hradů, zámků a dalších klenotů našeho kulturního dědictví. Navíc, aby pro vás bylo co nejjednodušší sbírat klíče a získávat vstupy zdarma, máme kromě papírové verze pasu, která je pro retromily jako dělaná, i verzi elektronickou. Tu můžete mít vždy po ruce ve vašich telefonech. Stačí stáhnout mobilní aplikaci Klíč k památkám z Google Play nebo App Store, zaregistrovat se a vše je hotovo. V aplikaci najdete kromě vašeho elektronického pasu také informace o zapojených památkách, nabízených prohlídkových okruzích, plánovač trasy a přehled akcí, které se na památkách konají.

Mobilní aplikaci stále ladíme, aby vyšla co nejvíce vstříc vašim požadavkům. Již jsme připravili několik aktualizací, které budeme postupně pouštět do světa.

Více o věrnostním programu a jeho pravidlech na www.klickpamatkam.cz v sekci „O programu“.

Přejeme vám pohodové léto a hezké zážitky ve společnosti českých a moravských památek.

Související články