Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě Pardubic). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

Věrnostní program pro návštěvníky památek!

Hlavní návštěvnická sezóna je v plném proudu a památky (nejen) pod správou NPÚ čekají na vaši návštěvu! Skvělým pomocníkem na výletech za historií a poznáním vám bude náš věrnostní program Klíč k památkám.

Protože si myslíme, že za návštěvu památek byste měli získat ještě další odměnu kromě slevy 30% na vstup s kartou ISIC a ITIC, chtěli bychom vám doporučit věrnostní program Klíč k památkám. Jak to funguje – za pět návštěv jakýchkoliv do programu zapojených památek vás odměníme šestým vstupem zdarma!

Vydejte se navštívit více jak stovku hradů, zámků a dalších klenotů našeho kulturního dědictví. Navíc, aby pro vás bylo co nejjednodušší sbírat klíče a získávat vstupy zdarma, máme kromě papírové verze pasu, která je pro retromily jako dělaná, i verzi elektronickou. Tu můžete mít vždy po ruce ve vašich telefonech. Stačí stáhnout mobilní aplikaci Klíč k památkám z Google Play nebo App Store, zaregistrovat se a vše je hotovo. V aplikaci najdete kromě vašeho elektronického pasu také informace o zapojených památkách, nabízených prohlídkových okruzích, plánovač trasy a přehled akcí, které se na památkách konají.

Mobilní aplikaci stále ladíme, aby vyšla co nejvíce vstříc vašim požadavkům. Již jsme připravili několik aktualizací, které budeme postupně pouštět do světa.

Více o věrnostním programu a jeho pravidlech na www.klickpamatkam.cz v sekci „O programu“.

Přejeme vám pohodové léto a hezké zážitky ve společnosti českých a moravských památek.

Související články