226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Veletrh iKariéra na ČVUT je tu!

Už je tu v dejvickém kampusu 146 firem chtivých mladé krve českých techniků. Boj to bude veliký, neboť každý zástupce chce jednoho z mnoha talentovaných studentů pro svou společnost. Připravili si proto různá lákadla, atrakce a nabídky

Studentům tak běžnou středu, kdy musejí jít na „nudnou“ výuku, zpříjemní třeba kokpit automobilu, interaktivní podložka, která bude měnit barvu podle chůze nebo virtuální realita v BIM modelu se speciálními 3D brýlemi. Některé firmy budou lákat na odpočinek v podobě her v chillout zónách a jiné zase na jídlo (tekutý chléb a kofola).

Pořadatelé poskytnou společně s Kariérním Centrem ČVUT konzultaci životopisů, profi fotografa na portrétové fotografie (třeba na LinkedIn) nebo doprovodnou soutěž o mnoho cen. Společně s nejoblíbenějšími zaměstnavateli připravili tematické semináře. Den završí přednáška na téma: Jak smrt přišla o práci, aneb co dělat a nedělat, abychom si život prožili a ne „odžili“ od Pavla Vosoby.

A jak se na veletrh připravit? Navštivte stránky veletrhu a vyhlídněte si, které firmy oslovíte, k tomu si vyšperkujte CV, to si vytiskněte v několika kopiích a nezapomeňte jej vzít s sebou ve středu 30. 3. 2016 od 9:00 do 16:00 do kampusu ČVUT na Dejvicích. Na sociálních sítích/a> můžete svolat bandu a vyrazit tak spolu kariéře vstříc.

Lev ČVUT hledá práci

Lev dnes hledal práci a svěřil se nám, že v tom není sám. Tak jsme jej odkázali na Veletrh iKariéra 2016 – ČVUT. Přijdete taky?#iKariéra

Zveřejnil(a) IAESTE ČVUT Praha dne 23. březen 2016

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]