Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Vaše zdraví ve 21. století

Žijeme v době „sdílení“ a sdílené ekonomiky. Když cestujeme, ubytováváme se ve sdílených bytech nebo přespáváme na gaučích, pro noční návraty domů využíváme jízdu ve sdíleném autě, nebo jen aktualizujeme dění o našem životě na sociálních sítích. Sdílení je zkrátka všude kolem nás.

I přesto většina z nás přehlíží jednu z oblastí, kde právě sdílení může zachraňovat životy – sdílení pacientských zdravotních údajů mezi lékaři. Především mladá generace chce vnímat zdravotnictví jako službu a chce být perfektně informovaná o tom, co se s jejich tělem u lékaře děje nebo kolik to vlastně stojí. Zároveň se ale u lékařů stále setkáváme s ukládáním záznamů do kartoték, kde nad nimi pacient nemá žádnou kontrolu.

ZDRAVEL vytváří bezpečný ekosystém, ve kterém jsou uložena všechna vaše vyšetření, historie užívaných léků, rentgeny nebo stav vašich příbuzných a do kterého mají přístup všichni lékaři, kteří vás v danou chvíli vyšetřují. Mimo to, že vy i lékař ušetříte čas, který byste normálně strávili povídáním o vašem zdravotním stavu, má lékař díky vyšší informovanosti možnost vám poskytnout kvalitnější lékařskou péči založenou na ověřených datech. A to je jen zlomek možností, které systém ZDRAVEL nabízí.

My ale nevnímáme ZDRAVEL pouze jako systém, ale hlavně jako komunitu lidí, kteří mají své zdraví v hodnotovém žebříčku na úplném vrcholu a chtějí mít přístup k veškerým svým údajům. Zároveň chtějí, aby je každý lékař vnímal jako individuální osobu a měl dokonalý přehled o jeho zdravotním stavu. Nezáleží, zda jste právě na preventivní prohlídce nebo vás po autonehodě odváží záchranná služba – poskytujeme vaše zdravotní údaje s vaším souhlasem vždy a všude tam, kde je potřeba.

Platforma ZDRAVEL se snaží jít svým uživatelům naproti i v pohodlnosti ovládání, a proto můžete vaše zdravotní data spravovat pomocí webového portálu nebo mobilního telefonu s Androidem, nebo iOS.

Od doby, kdy se ve zdravotnictví začalo psát na psacím stroji, nedošlo k žádnému většímu pokroku. Dnes stojíme se systémem ZDRAVEL na prahu nového standardu v poskytování zdravotní péče a my věříme, že se nám tento pomyslný práh podaří brzy překročit.

Související články