Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

V Tom´s Burgeru si vychutnáte pořádnou porci masa

Znáte to sami – v rychlém občerstvení si dáte ne zrovna levný hamburger a za chvíli už máte zase hlad. To se vám v Tom´s Burgeru nemůže stát. Zdejší výběr totiž uspokojí nejen váš žaludek, ale navíc potěší i chuťové pohárky.

Jak už název napovídá, v restauracích řetězce Tom’s Burger si na své přijdou především milovníci šťavnatých burgerů, které tvoří základ nabídky a jsou specialitou podniku. Ikony americké kuchyně ale rozhodně nejsou tím jediným, do čeho se v Tom’s Burgeru můžete zakousnout. Menu nabízí i celou škálu mexických evergreenů, jako jsou quesadilla, burrito nebo nachos.

Ale vraťme se k burgerům. Velké hladovce určitě zaujmou speciální XL meníčka, kterým vévodí Tower Burger menu s neuvěřitelnými 2 x 200 = 400 g mletého hovězího masa, čedarem, karamelizovanou cibulkou, volským okem, čerstvým salátkem a rajčátky.

Burgery se samozřejmě neobejdou bez steakových křupavých hranolek a sals, na které jsou zdejší šéfkuchaři machři. Jak sami říkají: teprve vyvážená kombinace všech ingrediencí povýší obyčejný burger na výjimečný kulinářský zážitek.

Využijte krátkodobou nabídku – 30% na TOWER BURGER s průkazy ISIC, ITIC a ALIVE. Nabídka je platná od 9.10. do 22.10.2017.

Související články