Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

V srpnu nakoupíte s průkazem ISIC v Albi výhodně se slevou 20%

Sleva 20 % na diáře, Me To You a na společenské hry s logem Albi pro všechny, kdo předloží na Albi prodejně průkaz ISIC, ITIC nebo ALIVE. Akce platí od 14. srpna do 27. srpna 2017.

Stylová organizace času s diáři od Albi nyní se slevou 20%

Zkoušky, přednášky, brigády, kafe s kámoškou…kdo si to má všechno pamatovat? Nejen pro zapomětlivé tady máme slevu 20 % na designové diáře od Albi. Ať už si vyberete studentský diář na celý školní rok, osmnáctiměsíční pro dlouhodobé plánovače nebo klasický roční diář, nešlápnete vedle. Všechny totiž mají mnoho variant designů od elegantních přes roztomilé až po veselé.

Roztomilý střapatý medvídek Me to you nyní se slevou 20 %

Šedivý medvídek s modrým nosem je oblíbeným společníkem malých i větších slečen. Plyšáci jsou věrní strážci dívčích ložnic a obrázky Me to you zdobí třeba hrníčky, polštářky klíčenky, zrcátka, čokolády tužky nebo přáníčka. Pořád nevíte, co pořídit kamarádce nebo přítelkyni ke svátku, narozeninám nebo výročí? Právě teď máte na Me to you slevu celých 20 %.

Hry s logem Albi nyní se slevou 20%

Pokud si rádi hrajete, tak v Albi si určitě vyberete ze široké nabídky deskových her pro celou rodinu. Na své si zde přijdou začátečníci i pokročilí hráči. Nyní navíc ušetříte díky slevě 20 % na všechny hry s logem Albi.

Seznam prodejen najdete na www.albi.cz.

Související články