Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

V LINETu získáte potřebnou praxi i uplatnění po škole

Chcete pracovat pro jednu z nejúspěšnějších tuzemských společností? Láká vás nahlédnout do složitého světa zdravotnické techniky? Máte rádi výzvy? Pokud jste odpověděli třikrát ano, je LINET místem přesně pro vás!

LINET je třetím největším výrobcem a distributorem nemocničních a pečovatelských lůžek na světě. Firma na trh pravidelně uvádí výrobky a služby s inovativními vlastnostmi a funkcemi. Na vývoji spolupracuje se zdravotníky i předními odborníky z různých vědních oborů. LINET úspěšně expanduje na zahraniční trhy. Své výrobky dodává do více než 100 zemí světa a má pobočky ve 13 zemích světa. Možností pracovního uplatnění je v LINETu celá řada a týkají se mnoha oblastí: výzkumu a vývoje, výroby a konstrukce, obchodů či práva a ochrany duševního vlastnictví.

Absolventi vysokých škol se mohou v rámci LINETu zapojit hned do několika programů. Čerstvým absolventům a studentům posledních ročníků vysokých škol je určen Trainee program. Jedná se o roční program, během nějž budete mít možnost komplexně poznat chod velké mezinárodní organizace. Trainee program je šancí zejména pro absolventy s technickým a ekonomickým zaměřením, zvláště pak pro ty, kteří svou budoucnost vidí v oblasti R&D, elektro vývoji či IT. Praxi můžete získat i v rámci programu Mentoring, určeného pro studenty všech ročníků. Do kteréhokoliv z programů se můžete přihlásit na www.kariera.linet.cz.

Na základě dosavadní akademické spolupráce pracuje LINET rovněž na systematickém a cíleném zadávání závěrečných studentských prací. Pokud studujete technické, medicínské, ekonomické či chemické obory, určitě se podívejte na témata pravidelně zveřejňovaná na webových stránkách. Odborníci z LINETu vám nabídnou vedení práce i odborné konzultace.

Související články