226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Užijte si o prázdninách neomezené cestování

S Jízdenkou na léto můžete během čtrnácti dní doslova za pár korun objet celou Českou republiku. Vydejte se, kam chcete – od severu na jih nebo od západu na východ – za památkami, na hory nebo na festivaly a užijte si léto na cestách.

Nestihli jste letos ušetřit na dovolenou u moře a máte pocit, že budete muset celé prázdniny trávit doma? Na to, abyste si užili léto plné zážitků, zase tolik peněz nepotřebujete! Od 1. července až do 31. srpna máte možnost využít výhodnou nabídku Českých drah, tzv. Jízdenku na léto, se kterou můžete procestovat celou republiku a ani vás to nebude moc stát. Tato síťová jízdenka pro jednu osobu vám umožní po vámi zvolených po sobě jdoucích čtrnáct dní neomezený počet jízd všemi vlaky ČD ve 2. vozové třídě. Nabídka bude v předprodeji již od 9. června.

S průkazem ISIC nebo In Kartou levněji

Pokud patříte mezi držitele In Karty Českých drah s jakoukoli zákaznickou aplikací nebo vlastníte průkaz ISIC, pořídíte Jízdenku na léto již za 990 Kč. Jízdenka je nepřenosná, vždy s uvedeným jménem a příjmením cestujícího. Za platnou tedy bude jízdenka při kontrole uznána tehdy, pokud k ní předložíte In Kartu s platnou zákaznickou aplikací nebo průkaz ISIC znějící na jméno a příjmení uvedené na jízdence.

Pokud ovšem nevlastníte In Kartu ani ISIC, i tak máte možnost zakoupit Jízdenku na léto, jen stojí o něco málo více, přesně 1 190 Kč. I tato varianta se vystavuje na jméno cestujícího, stačí k ní tedy při kontrole přiložit jakýkoli průkaz totožnosti s vaší fotografií. Pokud byste chtěli v létě cestovat 1. vozovou třídou, stačí si zakoupit jednorázový doplatek do 1. třídy. Stejně tak, pokud budete chtít cestovat Pendolinem, je třeba dokoupit místenku.

Křížem krážem republikou

Během vaší dovolené nebo prázdnin toho za dva týdny stihnete procestovat určitě hodně.
S Jízdenkou na léto navíc výrazně ušetříte na jízdném. Tak například pokud byste cestovali z Plzně do Olomouce s aplikací IN 25 % na In Kartě, zaplatili byste 330 Kč. Pouhé tři takové jízdy by vás tedy stály 990 Kč, tedy přesně tolik, za kolik pořídíte Jízdenku na léto.

Jízdenku na léto lze zakoupit u pokladní přepážky ČD nebo v eShopu ČD. Další podmínky nákupu najdete na www.cd.cz nebo na www.cd.cz/eshop.

[dt_quote type=“blockquote“ font_size=“big“ animation=“left“ background=“fancy“]S průkazem ISIC 14 dní po celé ČR jen za 990 Kč.[/dt_quote]

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]