226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Užijte si festivalové léto s průkazem ISIC!

Zkouškové období se pomaličku chýlí ke konci a začíná letní pohoda. Sluníčko svítí, vůně léta sílí, nastává čas festivalů. Pokud si představujete ideální prázdniny s partou přátel a dobrou hudbou, pak pro vás může být lákavé si zajet s průkazem ISIC na některý z českých festivalů za zvýhodněnou cenu.

Prázdniny klepou na dveře a s nimi přichází i období festivalů a letní pohody. V květnu zahájí festivalovou sezónu v pražských Bohnicích festival Mezi ploty, kde budete mít možnost si nejen poslechnout hudbu, ale také si zajít na workshop nebo zhlédnout divadlo. Pokud nejste z Prahy a máte chuť si užít květnový víkend v doprovodu české hudby, pak doporučujeme festival Krásná louka v Mladé Boleslavi.

Ne pro všechny studenty je však snadné si jen tak vyrazit na festival v květnu nebo v červnu. Zkoušky nepočkají a většině z vás se moc nechce využívat opravné zářiové termíny. Pro ty, kteří z vás plánujete hudební deficit až o prázdninách, a nevadí vám vyměnit na pár dní pohodlí domova za stan, máte možnost využít slevy na festivaly Benátská! v Liberci, Fingers Up v Mohelnici, Masters of Rock ve Vizovicích, Sázavafest ve Světlé nad Sázavou, Colours of Ostrava a na mnoho dalších.

JE LIBO FILM?
Strávit léto v obklopení hudby však nemusí být pro každého. Hudební festivaly jsou kromě finanční náročnosti také poměrně fyzicky vyčerpávající. Pokud vám vyhovuje jiné tempo nebo si prostě chcete užít léto s filmem, pak stojí za zkoušku Letní filmová škola v Uherském Hradišti, které se v týdnu od 22. 7. – 30. 7., už po 42. promění v srdce filmu!

… NEBO NĚCO K SNĚDKU?
I v tomto ohledu jsme na vás mysleli. Bosch fresh festival zavítá hned do několika studentských měst. Premiéra v Brně už úspěšně proběhla, avšak stres po zkouškách můžete zahnat kulinářskými specialitami ještě v Plzni, Pardubicích a v Praze. Vstupné ZDARMA, které jsme si pro vás přichystali, za návštěvu určitě stojí.

32 ČEHO?
Každý si zaslouží odměnit se po dobře napsaných zkouškách nějakým hezkým zážitkem! Nezapomeňte, že studentem nejste jen přes školní rok!! Používejte svůj ISIC i o letních prázdninách a vybírejte ze slev na 32 nejrůznějších festivalových zážitků! Spojte příjemné s užitečným a vychutnejte si nezapomenutelné léto 2016 s průkazem ISIC naplno!

Přehled festivalů naleznete na www.isic.cz/leto

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]