226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Užijte si cestovatelské léto naplno

Zkouškové je úspěšně u konce a většina z nás přemýšlí, co bude dělat v létě. Připravili jsme pro vás tipy na výjimečná místa, kde to v létě žije skvělou hudbou, chutným jídlem a nekončící zábavou.

Colours of Ostrava – 14. – 17. 7. 2016
Jeden z nejznámějších hudebních festivalů v Česku. Hlavnímí hvězdami letošního ročníku jsou Underworld, Tame Impala nebo Of Monsters and Men. Festival nabídne také divadelní hry nebo úspěšné novocirkusové představení Walls & Handbags. RegioJet nabízí do Ostravy široké možnosti dopravy vlaky nebo autobusy z Prahy, Brna a dalších měst.

Lollapalooza Berlin – 10. – 11. 6.
Německý Berlín bude na začátku září hostit druhý ročník hudebního festivalu Lollapalloza. Vloni získala obří hudební akce ocenění „Nejlepší nový festival“ od European Festival Awards. Na Lollapalloze vystoupí desítky světových hvězd jako Radiohead, Kings of Leon nebo James Blake. Jízdenky do Berlína od RegioJetu seženete už od 390 korun.

Copenhagen Cooking and Food Festival – 19. – 28. 8.
Kodaňský festival vaření a jídla patří mezi nejvyhlášenější kulinářské akce v severní Evropě. Ochutnat můžete vytříbenou kuchyni michelinských šéfkuchařů i originální recepty začínajících kuchařů a foodblogerů. Žluté autobusy RegioJet jezdí do Kodaně až pětkrát týdně.

Isle of MTV Malta – 28. 6.
Malta ve Středozemním moři je tradiční prázdninovou mekkou. Ostrov hudby z ní udělala hudební stanice MTV, která tady každý rok pořádá obří koncert světových hvězd. Na Isle of MTV letos zazpívají Jess Glynne nebo Wiz Khalifa. Využijte výjimečnou příležitost a spojte svoji dovolenou s jednou z hudebních událostí roku! Žlutými autobusy se snadno dostanete na letiště do Vídně, Mnichova nebo Frankfurtu, odkud se létá na Maltu za výhodné ceny.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]