226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Užijte si Alpy levněji pod taktovkou NEV-DAMY

Odteď můžete vyrazit na lyžovačku do Alp za super ceny. NEV-DAMA, česká lyžařská jednička, exkluzivně nabízí držitelům průkazů ISIC, ITIC a ALIVE slevu 10 % na vybrané pobyty. Takže lyže na ramena a hurá do Alp. A jako bonus vás v prosinci čeká skvělá party přímo na svahu!

Chcete konečně na pořádnou lyžovačku?

Za stále slunečným počasím vyrazte do italských Alp, které jsou známé svými perfektně upravenými a širokými sjezdovkami. Projet můžete tratě všech obtížností s veškerým komfortem. Francouzská střediska lákají lyžaře a snowboardisty dobře propojenou sítí sjezdovek a samozřejmostí jsou perfektně vybavené snowboardové parky. Navíc při koupi zájezdu máte stejně jako v Itálii skipas v ceně.

Après ski si užijete v Rakousku

Tyto Alpy nabízí velmi příjemnou dojezdovou vzdálenost. Velkým lákadlem je pestrá paleta ubytovacích zařízení od romantických apartmánů až po kvalitní hotely s luxusním wellness, ve kterých si můžete dopřát i bohatý all inclusive. Po náročném dni na sjezdovce tradiční schnaps jistě oceníte.

NEV-DAMA myslí na všechny

Díky průkazům ISIC, ITIC a ALIVE máte nyní možnost zakoupit dovolenou v Alpách se slevou 10 %. Slevu můžete využít na nákup vybraných lyžařských zájezdů do Itálie, Rakouska nebo Francie. A nabídka je opravdu široká.

Prosinec plný lyžování a zábavy!

Letos se můžete navíc těšit i na skvělou ski opening party v populárním italském středisku Val di Fiemme. Akce probíhá 8. – 12. 12. a čeká vás opravdu bohatý program. Kromě skvělé lyžovačky si můžete užít koncert přímo na sjezdovce, večerní DJ party nebo otestovat nové modely značkových lyží. To vše za skvělou cenu a včetně skipasu na 4 dny!

Více informací na www.nev-dama.cz/isic.

Související články

Copyright ©2018 ISIC.cz • GTS ALIVE, s.r.o.
[reklama_left]
[reklama_right]