Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Užijte si alpskou jízdu s NEV-DAMOU

Už jen nazout prkno nebo lyže a sjíždět svahy alpských kopců. Těšíte se také? Využijte exkluzivních slev na vybrané pobyty, které nabízí NEV-DAMA, česká lyžařská jednička, všem držitelům průkazů ISIC, ITIC a ALIVE. Takže lyže na ramena a hurá do Alp!

Kdo zaváhá, nebere! A vzhledem k tomu, že Alpy nejsou nafukovací, myslete na dovolenou včas a ještě před zkouškami si zajistěte místo v některém z vyhlášených hotelů blízko sjezdovky. NEV-DAMA nabízí širokou nabídku zimních zájezdů do populárních alpských středisek a letos to bude opravdu jízda. Co Vás čeká?

Vstupenkou do snových alpských terénů pro nadšené lyžaře může být 10% sleva na vybrané pobyty všem držitelům průkazů ISIC, ITIC a ALIVE. Letos se můžete vydat do Rakouska a Itálie i na zkrácené pobyty autobusem a zároveň si nemusíte lámat hlavu s tím, kam v buse složíte lyže nebo prkno. Prostě si to vypůjčíte na místě. Výhodné slevy jsou pro Vás domluveny i ve Francii.

S NEV-DAMOU máte jistotu, že o perfektní lyžovačku nepřijdete. Pokud nebude v okrajových termínech v některém z Vámi vybraných italských středisek sníh, termín posuneme nebo vrátíme peníze. Takže předvánoční pobyty můžete odteď nakupovat bez rizika.

Zimní sezónu můžete oslavit na opening párty v populární italské Aprice nebo exhibičním závodem v neméně oblíbeném italském středisku Val di Fiemme. Skiopening zde startuje 6. prosince a jeho hlavní součástí bude slalomový závod, který odstartuje trojnásobný olympijský vítěz a mistr světa ve slalomu a v obřím slalomu Alberto Tomba. A pak už to bude pouze na Vás!

Speciálně pro tuto příležitost nabízíme zkrácené pobyty v termínu od 3. 12. do 7. 12. 2016 v Aparthotelu Majestic, Aparthotelu a Residenci Des Alpes a Clubresidenci Veronza.

Více informací na www.nev-dama.cz/isic.

Související články