Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě Pardubic). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

Užijte si alpskou jízdu s NEV-DAMOU

Už jen nazout prkno nebo lyže a sjíždět svahy alpských kopců. Těšíte se také? Využijte exkluzivních slev na vybrané pobyty, které nabízí NEV-DAMA, česká lyžařská jednička, všem držitelům průkazů ISIC, ITIC a ALIVE. Takže lyže na ramena a hurá do Alp!

Kdo zaváhá, nebere! A vzhledem k tomu, že Alpy nejsou nafukovací, myslete na dovolenou včas a ještě před zkouškami si zajistěte místo v některém z vyhlášených hotelů blízko sjezdovky. NEV-DAMA nabízí širokou nabídku zimních zájezdů do populárních alpských středisek a letos to bude opravdu jízda. Co Vás čeká?

Vstupenkou do snových alpských terénů pro nadšené lyžaře může být 10% sleva na vybrané pobyty všem držitelům průkazů ISIC, ITIC a ALIVE. Letos se můžete vydat do Rakouska a Itálie i na zkrácené pobyty autobusem a zároveň si nemusíte lámat hlavu s tím, kam v buse složíte lyže nebo prkno. Prostě si to vypůjčíte na místě. Výhodné slevy jsou pro Vás domluveny i ve Francii.

S NEV-DAMOU máte jistotu, že o perfektní lyžovačku nepřijdete. Pokud nebude v okrajových termínech v některém z Vámi vybraných italských středisek sníh, termín posuneme nebo vrátíme peníze. Takže předvánoční pobyty můžete odteď nakupovat bez rizika.

Zimní sezónu můžete oslavit na opening párty v populární italské Aprice nebo exhibičním závodem v neméně oblíbeném italském středisku Val di Fiemme. Skiopening zde startuje 6. prosince a jeho hlavní součástí bude slalomový závod, který odstartuje trojnásobný olympijský vítěz a mistr světa ve slalomu a v obřím slalomu Alberto Tomba. A pak už to bude pouze na Vás!

Speciálně pro tuto příležitost nabízíme zkrácené pobyty v termínu od 3. 12. do 7. 12. 2016 v Aparthotelu Majestic, Aparthotelu a Residenci Des Alpes a Clubresidenci Veronza.

Více informací na www.nev-dama.cz/isic.

Související články