226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Úspěšná Napka ISIC TOUR 2015 navštívila 15 univerzit

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Na začátku října jsme vyjeli a v půlce listopadu se vrátili. Zvládli jsme navštívit 15 univerzit po celé České republice, od západu po východ. Navštívili jste i vy nejoblíbenější road show ISIC TOUR na vysokých školách?

Pokud ano, tak jste za prokázání se platným průkazem ISIC získali ISIC balíček plný dárků od našich partnerů. V tisících rozdaných ISIC balíčcích jste mohli najít např. lepící bločky od ISIC, záložku od Napky, od Chio balení chipsů, od Nestlé Nescafé instantní nápoj, od Tic Tac balení Tic Tac bonbónů anebo od LOAP náramek.[/vc_column_text][dt_gap height=“20″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/2″][vc_single_image image=“56719″ alignment=“center“ border_color=“grey“ img_link_target=“_blank“ img_size=“large“ img_link=“https://www.facebook.com/ISICPOINT“][/vc_column][vc_column width=“1/2″][vc_single_image image=“56720″ alignment=“center“ border_color=“grey“ img_link_target=“_blank“ img_size=“large“ img_link=“https://www.facebook.com/ISICPOINT“][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][vc_column_text]O zábavu studentů se postarali naši partneři. Například u generálního partnera Napka jste se mohli zapojit do lovení světla a získat přednabitou Napku. Ti, kteří navštívili stan AVON, mohli odejít s balíčkem dekorativní kosmetiky. U jednoho z dalších partnerů, kterým byl Tic Tac, jste se mohli pustit do bitvy v piškvorkách proti Tic Tac týmu. Odměnou pro vítěze pak bylo balení Tic Tac bonbónů. A např. u stanu Student Agency jste dostali ty nejčerstvější informace ke stážím a brigádám v zahraničí. U stánku Studentfone nejrychlejší studenti získali zdarma SIMky s přednabitým kreditem a 300 MB dat s neomezeným surfováním na Facebooku. V ISIC stanu se nejen rozdávaly ISIC balíčky, ale i každou hodinu hrály šipky o lákavé ceny od Alza.cz a LOAP nebo o jednu z patnácti jízdenek do Evropy od Student Agency.

I letos se hrála Velká hra o přednabité Napka karty s částkami v celkové hodnotě 27 000 Kč. A pro mlsné jazyky jsou připravené ještě dárkové balíčky od Nestlé. Vyhodnocení soutěže proběhne do konce roku. Vítězové budou zveřejněni na stránkách www.isic.cz.

Děkujeme všem partnerům, bez kterých by ISIC TOUR nebyla taková, jaká je.

Připravte se na příští rok! Na ISIC TOUR 2016 se začíná pomalu pracovat.

[dt_highlight color=“#4ebcbd“]ISIC TIP: Fotografie ze všech zastávek tour naleznete na našem Facebooku. [/dt_highlight][/vc_column_text][dt_gap height=“10″][/vc_column][/vc_row]

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]