226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Ušetřete s ISIC při nákupu vánočních dárků

Listopad se přehoupl do své druhé půlky a sílící tlak obchodníků, kteří se snaží získat naši pozornost, nelze přehlédnout. Možná už jste i vy začali přemýšlet nad tím, čím letos své nejbližší obdarujete. Pro ty z vás, kteří mají vánoční nákupy před sebou, což bude asi většina z vás, jsme dali dohromady pár tipů, jak můžete letos při vánočních nákupech se svým platným průkazem ISIC ušetřit.

Knihy
Pokud plánujete někoho potěšit knihou, ať už podle jeho přání nebo koupíte některé z knižních vánočních novinek rozhodně se nezapomeňte například v knihkupectvích Nelouxor, Kanzelsbereger nebo Knihy Dobrovský prokázat se průkazem ISIC a získat tak 10% slevu a za ušetřené peníze můžete koupit třeba blahopřání, originální dárek nebo diář na rok 2016 v Albi, kde máte slevu taky 10 %.

Předplatné
Pokud chcete, aby měl obdarovaný radost nejen pod stromečkem, ale ještě několikrát během příštího roku, věnujte mu originální dárek na celý rok v podobě ročního předplatného. Pokaždé, když ve schránce najde další výtisk oblíbeného titulu, bude mít radost a vzpomene si na vás. Jestli si myslíte, že by někoho z vašeho okolí potěšilo právě předplatné titulu Týden, Auto 7, Ekonom, Respekt, Strategie, Hospodářské noviny, Lidé a země, Moje Psychologie, neváhejte využít slevu i zde.

Sport
Vymyslet dárek pro sportovce? Proč mu neudělat radost například novým funkčním prádlem nebo sportovní výživou?  Zkuste se podívat do Hervisu, kde máte nově slevu 15 % nebo do Vitalandu, kde je sleva 20 %.
A pokud byste chtěli svou drahou polovičku hodně potěšit, co takhle darovat třeba pobyt v Alpách na Silvestra nebo kdykoliv během zimní sezóny? Nyní navíc můžete s ISIC ušetřit 10 % z ceny zájezdů, které pro Vás připravila NEV-DAMA. Kompletní přehled naleznete zde.

Drogerie
Pro mnohé z vás je možná nákup parfému, krému, kosmetiky nebo dárkové sady ta poslední možnost, když nevymyslíte „nic lepšího“. Ať už kupujete drogerii úmyslně nebo na poslední chvíli, zkuste se podívat na alza.cz/student, kde, pokud máte registrovaný Alza účet s platným průkazem ISIC a  vyplněnou školu, máte nárok na exkluzivní slevy nebo na speciální úroveň nejen na elektroniku, ale téměř na celý sortiment.

Zážitky
Jste spíše příznivci darování zážitků než materiálních věcí? Víte, že v Esennce nebo Zážitky.cz můžete nakoupit zážitky se slevou na ISIC?

Pokud jste se ještě nerozhodli, co komu letos vyberete, zkuste se inspirovat v naší databázi slev.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]