Pro studenty a žáky z Ukrajiny, kteří jsou v nouzi, vydáváme průkazy ISIC a ISIC Školák zdarma. Více informací najdete zde.
Ми безкоштовно видаємо картки ISIC і ISIC Школяр, всім студентам і школярам України, які знаходяться у скрутній життєвій ситуації. Детальніше за посиланням.

Průkaz ISIC pro ukrajinské studenty v nouzi je vydáván ZDARMA

Pro všechny žáky ZŠ a studenty SŠ, kteří nově přišli do České republiky, nebo se kvůli situaci na Ukrajině ocitli v nouzi, vydáváme ISIC zdarma.

Jak je možné si průkaz objednat?

Přes svoji školu (pokud je škola zapojena v projektu „ISIC školám“)

Kontaktujte svou školu, která vám průkaz zařídí a poskytne všechny informace. Seznam škol najdete na stránce ISIC Školák.

V čem ISIC studentům pomáhá?

ISIC je jediným celosvětově uznávaný doklad prokazující status studenta a ISIC Školák je jeho variantou pro žáky základní školy.

V České republice je také uznávaným dokladem pro nárok žáků a studentů na slevy v dopravě. S průkazem ISIC navíc můžete čerpat spousty slev v oblasti kultury, sportu, fastfoodů, restaurací i nákupů u našich partnerů.

Картка ISIC для українських студентів безплатна

Безкоштовно видаємо картку ISIC всім школярам, які опинилися в тяжкій ситуації і вимушені були переїхати в Чехію через війну в Україні.

Як можливо замовити картку?

через свою школу (якщо вона є членом проєкту ISIC для шкіл)

контактуйте вашу школц, яка оформить вам картку і додасть всі потрібні інформації. Список шкіл ви можете знайти на сторінках ISIC.

як ISIC допомагає студентам?

SIC є єдиним, всесвітньо визнаний документ, який доводить про статус студена. ISIC Школяр є варіянтом для початкових шкіл.

в Чехії він також є визнаним документом про право на знижки для школярів та студентів в місському транспорті. С карткою ISIC ви можете також отримати знижки в культурних та спортивних заходах, в заходах харчування та при купівлі від наших пар.
.