226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Ukázková hodina angličtiny ZDARMA v Oxford House

Hledáte jazykovou školu, ve které se nebudete cítit jako cizinec? Chcete poznat nové, zajímavé lidi a ne jen pasivně sedět a poslouchat výklad o gramatických strukturách? V tom případě je pro vás Oxford House ta správná volba!

OxfordHouseNabízí množství kurzů, které jsou vyučovány téměř výhradně rodilými mluvčími z Anglie nebo Ameriky. Žádná čestina v hodinách vám tedy nehrozí. Školu navštěvuje mnoho studentů různých národností z Evropy i mimo ní, proto mezi ně skvěle zapadnete i vy!

Přemýšlíte nad získáním FCE nebo CAE certifikátu? Přípravné kurzy pro tyto zkoušky začínají v Oxford House každé tři měsíce. Kurzy jsou navržené tak, aby studenty kvalitně a poctivě připravily ke zvládnutí zkoušky. Jako bonus mají studenti možnost navštěvovat kurz AM training zcela ZDARMA po celou dobu trvání kurzu FCE a CAE. A to je už opravdu pořádná dávka angličtiny!

Novinkou jsou kurzy Business English, ve kterých si osvojíte nebo procvičíte prezentační znalosti, emailovou komunikaci, rozšíříte si slovní zásobu atd. Pokud absolvujete celý kurz Business English I-II, obdržíte Business English certifikát, který se vám bude skvěle vyjímat v životopisu při hledání práce! Minimální požadovaná úroveň pro zapsání do kurzu je B1 a můžete si ji ověřit v online rozřazovacím testu zde.

Z obecných kurzů angličtiny jsou v nabídce měsíční intenzivní dopolední kurzy angličtiny AM, AM training již od 1000 Kč! Odpoledne nabízí kromě množství speciálních kurzů i obecný kurz PM, který je mixem gramatiky, poslechu i psaní.

Vyplatí se sledovat i různé akce na Facebook stránce Oxford House Prague, která často nabízí zajímavé slevy, studentské akce nebo třeba nezapomenutelné výlety s lektory do přírody. Po skončení každého kurzu můžete se spolužáky a lektory posedět u pivka na Pub Night. Bližší info viz web.

Máte dotaz?

Chcete přijít na ukázkovou hodinu angličtiny zdarma?

Napište na info@oxfordhouse.cz a oni už vám všechno vysvětlí. 🙂

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]