Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Uběhl druhý týden ISIC TOUR 2016 powered by Vodafone v Brně!

Už ve druhém týdnu jsme zavítali do jihomoravské metropole Brna hned na tři univerzity! Účast studentů byla i za proměnlivého počasí maximální a my jsme mohli spolu s partnery rozjet ISIC TOUR naplno!

Na první zastávce MEDELU jsme začali studenty zvát do stanu ISIC, kde si s platným průkazem mohli odnést balíček ISIC plný dárků od ISIC a našich partnerů. Partneři byli opět připravení se svým programem plným aktivit a soutěží. Ani déšť neodradil studenty a na balíčky čekali ve dlouhé frontě. Na VUT jsme už bez deště pokračovali v akci, velký zájem byl o tarif Vodafone #jetovtobě a lyžařský trenažer NEW-DAMA, který si můžete na našich zastávkách vyzkoušet i vy! Dále se hrálo o jízdenky po ČR se STUDENT AGENCY. Ve stánku UniCredit Bank se soutěžilo o zajímavé ceny, stejně jako v košíkové, kde byla možnost vyhrát například power banku od Alza.cz nebo doplňky od LOAP.

Na VFU jsme se mimo jiné setkali s mnoha studenty v doprovodu svých zvířecích mazlíčků. Zde byl velký zájem o fotografie ve stánku AVON, které byly velmi vtipné a vydařené. Ve stanu TIC TAC probíhala vyrovnaná soutěž v loupání jablíček. Aby toho nebylo málo, ASUS si na vybraných zastávkách připravil pro studenty přednášku, kde je možné vyhrát tří měsíční stáž na Taiwanu.

Jak to vypadá na ISIC TOUR 2016 powered by Vodafone, zjistíte zde. Pokud si také chcete užít mnoho zábavy na ISIC TOUR 2016 a vyhrát některou z hodnotných cen, přijďte na jednu s dalších zastávek ISIC TOUR 2016 powered by Vodafone! Aktivit je skutečně mnoho a čekají jen na vás. Pokud máte průkaz ISIC, pojďte do toho s námi!

Související články