fbpx
Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq

Tým ISIC

ISIC tým Česká republika

Jsme hrdý tým pod taktovkou společnosti GTS ALIVE s.r.o. a staráme se o vše kolem průkazů ISIC.

Již více než 25 let je GTS ALIVE výhradním vydavatelem průkazů ISIC, ITIC, IYTC a ALIVE. Jsme součástí GTS ALIVE GROUP, která působí v Evropě, na Blízkém východě, v jižní Asii a Latinské Americe. Patříme mezi významné členy neziskové organizace ISIC Association, která zaštiťuje průkazy ISIC a sdružuje jejich vydavatele po celém světě.

Manažerský tým
Radek Schich
Ředitel
Karel Beck
Produkt, VŠ, pojištění, právo
Zdeněk David
Benefity a mediální prostor
Vlaďka Horáková
Marketing a komunikace
Jakub Rozkydal
ISIC na školách, identifikační systémy
Adéla Žofková
HR, zákaznické a servisní centrum
Lukáš Kabíček
IT
Vedení skupiny GTS Alive Group
David Boniface
CFO
Matt East
CEO
Tomáš Vyskočil
COO
Jana Valušová
Ředitelka pro mezinárodní rozvoj
Rádi byste se s námi spojili?

Kontaktujte naši infolinku na info@isic.cz nebo 226 222 333.

Potřebujete rychle vyřešit či zodpovědět cokoli k průkazům ISIC nebo pojištění? Žádný problém, na infolince se o vše postará naše báječná Denisa.

Co děláme a proč?

Dali jsme si za cíl zjednodušit studentům, žákům i jejich učitelům každodenní život a dát jim spolu s mezinárodními průkazy širokou škálu benefitů a slev. Neúnavně pracujeme na rozšíření benefitních partnerů, abyste mohli své průkazy využívat opravdu naplno.

Naše práce nás baví a těší nás, že je vás, uživatelů, každým rokem víc a víc. Dlouhodobě jsme oceňováni ISIC Association jako země s největším rozšířením průkazů ISIC v konkurenci 130 států světa.

Hodnoty, které sdílíme

1

Zaměstnanec je víc, než jen kolečko ve stroji

Každý zaměstnanec nese svou osobní zodpovědnost za to, co a jak dělá a jaké jeho práce přináší výsledky. Zároveň je podporován v tom, aby svěřenou práci vnímal v kontextu celé firmy a udržoval si tak určitý přesah. V naší společnosti tak má každý možnost se realizovat a ovlivňovat tvorbu produktů nebo směřování firmy.

2

Spolupracujeme, věříme si a jednáme fér

Vyznáváme týmového ducha, respektujeme jeden druhého bez ohledu na pozice, věk, pohlaví či národnost a nešetříme ochotou navzájem si pomoci. Věříme si, jednáme upřímně a férově. V týmu, při spolupráci s partnery i směrem k zákazníkům.

3

Pracujeme tak, aby nás to všechny bavilo a naplňovalo

Dobrá atmosféra v týmu a přátelské prostředí jsou základem kvalitní komunikace a spolupráce. Naše práce a její přínosy nám dávají smysl. Vytváříme a užíváme si neformálního pracovního prostředí a firemní kultury.

4

Posouváme se kupředu

Oblast našeho působení na trhu nedovoluje stagnaci. Jsme flexibilní při tvorbě produktů, jejich správě i prodeji, ale i v přístupu k řešení veškerých situací ať už v rámci týmu, směrem k zákazníkům či partnerům. Inovace je nám vlastní – své produkty, řešení, postupy i procesy neustále rozvíjíme.

5

Jsme experti v tom, co děláme

Vše, co vytváříme, se snažíme odevzdat v maximální možné kvalitě. Proto se průběžně vzděláváme a sledujeme nové trendy v oborech potřebných pro to, aby naše řešení a produkty byly vždy na profesionální úrovni.

6

Spokojený zákazník

Kvalita a etická čistota společnosti a jejích produktů je základem kvalitního vztahu se zákazníky. Spokojený zákazník je základem existence společnosti. Je proto stejně důležitý jak pro společnost, tak pro každého jejího zaměstnance.

Sledujte nás

Xiaomi
Xiaomi

Copyright ©2020 ISIC.cz • GTS ALIVE, s.r.o.