Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Tým ISIC

ISIC tým Česká republika

Jsme hrdý tým pod taktovkou společnosti GTS ALIVE s.r.o. a staráme se o vše kolem průkazů ISIC.

Již více než 25 let je GTS ALIVE výhradním vydavatelem průkazů ISIC, ITIC, IYTC a ALIVE. Jsme součástí GTS ALIVE GROUP, která působí v Evropě, na Blízkém východě, v jižní Asii a Latinské Americe. Patříme mezi významné členy neziskové organizace ISIC Association, která zaštiťuje průkazy ISIC a sdružuje jejich vydavatele po celém světě.

Manažerský tým
Radek Schich
Ředitel
Karel Beck
Produkt, VŠ, pojištění, právo
Zdeněk David
Benefity a mediální prostor
Vlaďka Horáková
Marketing a komunikace
Jakub Rozkydal
ISIC na školách, identifikační systémy
Adéla Žofková
HR, zákaznické a servisní centrum
Lukáš Kabíček
IT
Vedení skupiny GTS Alive Group
David Boniface
CFO
Matt East
CEO
Tomáš Vyskočil
COO
Jana Valušová
Ředitelka pro mezinárodní rozvoj
Rádi byste se s námi spojili?

Kontaktujte naši infolinku na info@isic.cz nebo 226 222 333.

Potřebujete rychle vyřešit či zodpovědět cokoli k průkazům ISIC nebo pojištění? Žádný problém, na infolince se o vše postará naše báječná Denisa.

Co děláme a proč?

Dali jsme si za cíl zjednodušit studentům, žákům i jejich učitelům každodenní život a dát jim spolu s mezinárodními průkazy širokou škálu benefitů a slev. Neúnavně pracujeme na rozšíření benefitních partnerů, abyste mohli své průkazy využívat opravdu naplno.

Naše práce nás baví a těší nás, že je vás, uživatelů, každým rokem víc a víc. Dlouhodobě jsme oceňováni ISIC Association jako země s největším rozšířením průkazů ISIC v konkurenci 130 států světa.

Hodnoty, které sdílíme

1

Zaměstnanec je víc, než jen kolečko ve stroji

Každý zaměstnanec nese svou osobní zodpovědnost za to, co a jak dělá a jaké jeho práce přináší výsledky. Zároveň je podporován v tom, aby svěřenou práci vnímal v kontextu celé firmy a udržoval si tak určitý přesah. V naší společnosti tak má každý možnost se realizovat a ovlivňovat tvorbu produktů nebo směřování firmy.

2

Spolupracujeme, věříme si a jednáme fér

Vyznáváme týmového ducha, respektujeme jeden druhého bez ohledu na pozice, věk, pohlaví či národnost a nešetříme ochotou navzájem si pomoci. Věříme si, jednáme upřímně a férově. V týmu, při spolupráci s partnery i směrem k zákazníkům.

3

Pracujeme tak, aby nás to všechny bavilo a naplňovalo

Dobrá atmosféra v týmu a přátelské prostředí jsou základem kvalitní komunikace a spolupráce. Naše práce a její přínosy nám dávají smysl. Vytváříme a užíváme si neformálního pracovního prostředí a firemní kultury.

4

Posouváme se kupředu

Oblast našeho působení na trhu nedovoluje stagnaci. Jsme flexibilní při tvorbě produktů, jejich správě i prodeji, ale i v přístupu k řešení veškerých situací ať už v rámci týmu, směrem k zákazníkům či partnerům. Inovace je nám vlastní – své produkty, řešení, postupy i procesy neustále rozvíjíme.

5

Jsme experti v tom, co děláme

Vše, co vytváříme, se snažíme odevzdat v maximální možné kvalitě. Proto se průběžně vzděláváme a sledujeme nové trendy v oborech potřebných pro to, aby naše řešení a produkty byly vždy na profesionální úrovni.

6

Spokojený zákazník

Kvalita a etická čistota společnosti a jejích produktů je základem kvalitního vztahu se zákazníky. Spokojený zákazník je základem existence společnosti. Je proto stejně důležitý jak pro společnost, tak pro každého jejího zaměstnance.

Sledujte nás

xiaomi