Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Třetí týden ISIC TOUR 2017 je úspěšně za námi!

ISIC TOUR 2017 powered by Vodafone zavítala opět na Moravu a zájem studentů byl na každé lokalitě nadprůměrný a padaly i rekordy!

Minulé úterý zavítala ISIC TOUR 2017 na UPOL k menze. Hned po začátku akce jsme zaznamenali velký zájem o všechny aktivity našich partnerů. Ve stanu Vodafone jste opět měli možnost získat skvělý studentský tarif na rok zdarma a zahrát si hru Lovec světel. Ve stanu NEV-DAMA na vás čekala soutěž o zájezd nebo možnost si vyzkoušet lyžařský trenažer. Student Agency vás zaujala soutěží o cestovní průvodce, cestovní tašku a zpáteční jízdenky po ČR. Tic Tac si pro vás nachystal tipovací soutěž o výrobky Ferero a pro ty odvážnější balancování na boardu. Hostesky z Kotexu vám po celou dobu nabízely vzorečky tamponů Kotex. Ve stanu ISIC jste měli možností hned několik. Kromě vyzvednutí balíčku ISIC, který je plný super cen jste dostali také noviny E15 a mohli jste přispět na dobrou věc. Zdravel vám nabízel možnost podpořit aktivitu, kde umístěním fotografie s hashtagem „Zdravelpomáhá“ přidá 10Kč za vás na podporu léčby rakoviny prsu. Ve stánku Partners jste si mohli vyzkoušet svoji finanční gramotnost, vyfotit se s přáteli ve fotokoutku a získat fotografii přímo z přístroje Printka. Tyto aktivity na vás čekaly i v Ostravě na VŠB-TUO a v Brně před FSPS.

Před stanem ISIC bylo na všech lokalitách velmi rušno. Nejen, že zájem o balíčky ISIC byl enormní, mohli jste si opět zasoutěžit v Alaza košíkové, kde jsme hráli o powerbanky, selfie tyče a počítačové myši. V jednom z kol bylo možné získat i poukaz Student Agency na zspáteční jízdenku po Evropě.

Jak vidíte, výčet aktivit na ISIC TOUR 2017 powered by Vodafone je velký, a proto bychom vás chtěli pozvat na další zastávky ISIC TOUR 2017. K tomu, abyste balíček dostali, stačí pouze platný průkaz ISIC.

Počet balíčků je na každé lokalitě velký, nejen díky zájmu o super ceny jsou balíčky velmi rychle vydané, a tak se nezapoměňte včas stavit pro ten svůj. Co v něm najdete? Přesvěčte se přímo na akci. Budeme se na vás těšit! Příští týden zavítáme k FSS v Brně, na JČU v Českých Budějovicích a na TUL v Liberci. Přihlásit se k události můžete na Facebooku ISIC POINT. Budeme rádi, když s námi nasdílíte vaše fotografie z TOUR na náš Facebook.

Související články