Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Trable se stahováním vyřeší jednou provždy Hellspy

Taky válčíte s nedostatkem času? Hromada učebnic leží před vámi, deadliny se neúprosně blíží a do toho vás ještě začne brzdit otravně pomalé stahování souborů z internetu… tedy nemusí, stačí si jen správně vybrat.
A my vám s výběrem pomůžeme, vyzkoušeli jsme totiž Hellspy a jsme nadšení. Nebudeme vás nudit nekonečným výčtem jeho vlastností, ale ukážeme, čím si nás Hellspy získal a čím si pravděpodobně získá i vás.

Kafíčko na cestu do školy, odpolední nákupy a večer párty. Do toho nájem, obědy, další nezbytnosti a vy jste odkázáni jen na kapesné od rodičů. Není divu, že si nechcete hlídat, kolik ještě dat si můžete dovolit stáhnout. Proto Hellspy nabídl všem držitelům ISIC karty měsíční nebo půlroční neomezené stahování. Od teď tedy budete moci stahovat cokoli a kdykoli se vám zlíbí.

Také milujete mít vše na jednom místě? Tak na Hellspy budete ve svém živlu. Najdete tu miliony souborů, které jsou navíc všechny ověřené antivirem. A i když nejspíš často riskujete (hlavně při zkouškách), jistota bezpečného stahování vám stoprocentně přijde vhod.

Znáte to, potřebujete si něco nutně stáhnout, ale doba do konce stahování vám napovídá, že si zatím můžete dát dvacet. A co hůř, bezmoc, která se vás chopí, když se stahování téměř před koncem zruší. Nejspíš už ale neznáte, že při pomalé rychlosti, způsobené klidně i vaším internetovým připojením, vám někdo vrátí kredity a že neúspěšně stažené soubory můžete stáhnout bez úbytku kreditů znovu, a to samozřejmě bez rychlostního omezení. Kvalita služeb je pro Hellspy klíčová, takže můžete očekávat, že si vás budou hýčkat.

Tak až si budete příště potřebovat něco stáhnout, podívejte se na profil Hellspy, a to rychle, bezpečně a nově i neomezeně.

Související články