226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Paragliding v tandemu s extra Vánoční slevou u Telebridge teamu!

Ponožky se k Vánocům hodí, ale tímhle překvapíte. Darujte k Vánocům něco netradičního – zážitek.

Vychutnejte si Moravskoslezské Beskydy jinak. Svoboda, euforie a nepřekonatelné zážitky to je Tandem Paragliding s Telebridge Team.

Už od pradávna měl člověk touhu létat jako pták. Moderní doba mu jeho sny do jisté míry umožnila, ale použité mechanismy byly těžké a neobratné. Konstrukce v podobě látky a šňůr bez pevných prvku dala vzniknout paraglidovým křídlům, které jsou dnes vidět nejen v horských oblastech.

V České republice jsou nejvyhledávanějšími oblastmi pro létání právě Beskydy a to díky rozmanitosti terénu a podmínkám pro létání.

Všechno co k letu paraglidista potřebuje, se vejde do většího batohu, vyhlédne si ideální místo pro start, rozloží obsah batohu, udělá pár rychlejších kroků a je ve vzduchu. Svoboda! Nepřekonatelné výhledy a euforie.

Často se paraglidista snaží překonat ve vzduchu nemalé vzdálenosti a stráví tak samotným letem i několik hodin. Využívá přírodní stoupavé proudy, pomocí kterých může urazit opravdu dlouhé vzdálenosti. To platí samozřejmě pro zkušenější piloty a právě díky zkušenostem pilotů Telebridge Team můžete do oblak také vy.

Tandemové paraglidové křídlo, které je konstruováno na let dvou osob najednou, je ovládáno zkušeným pilotem a jako pasažér si maximálně užíváte samotný let nad kopci a krajinou.

Pilot vám předá nezbytné pokyny a zajistí vás popruhy k sedačce upevněné k paraglidovému padáku. Následuje krátký rozběh z kopce a po pár metrech jste ve vzduchu a společně si vychutnáváte samotný let.

Využijte Vánoční slevu 40% na dárkové vouchery od 1.12 do 31. 12 2017 pro držitele karet ISIC, ITIC, IYTC a ALIVE!

Samotné rezervace letů nebo dárkových voucheru můžete provádět:

www.facebook.com/TelebridgeTeam
www.telebridgeteam.cz

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]