226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Světová stopa mladých českých podnikatelů

Grantový program Komerční banky „Nastartujte se“ již několik let oceňuje a pomáhá začínajícím firmám mladých podnikatelů v ČR.

Výrobce unikátních a ekologických bot do kapsy (společnost Skinners), originální osvětlení propojující sklářskou tradici a moderní technologie (Czevitrum) nebo analytický systém pro dopravní infrastrukturu (DataFromSky) – to jsou jen některé z příběhů úspěšných začínajících firem, které si založili podnikaví mladí lidé. Se svým podnikáním slaví úspěch nejenom v ČR, ale i za našimi hranicemi či v grantovém programu Komerční banky „Nastartujte se“.

Hlavním cílem programu „Nastartujte se“, do kterého je možné se aktuálně přihlásit (přihlášky je možné podávat až do 9. září 2016), je podpora začínajících podnikatelů. I v letošním roce připravila Komerční banka pro vítěze řadu atraktivních cen. Kromě peněžní výhry 300 000 Kč pro první místo (100 000 Kč pro druhé a 50 000 Kč pro třetí) jsou připraveny i hodnotné ceny od partnerů programu, kterými jsou letos: Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR, mezinárodní advokátní kancelář CEE Attorneys Tomíček Legal, iPodnikatel.cz (portál pro začínající podnikatele), PERFORMIA, Sečteno,-, časopis TRADE NEWS a Webmium.

Na webové stránce www.nastartujtese.cz najdou zájemci o podnikání řadu inspirativních příběhů a videí. Registrací na portálu se dostanou k výhodným nabídkám od partnerů programu. Pravidelné aktuality ze světa podnikání mohou fanoušci sledovat na facebooku www.facebook.com/nastartujtese.cz.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]