226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Studujete? Tak za svůj účet neplaťte a získejte výhody.

Jestliže studujete, pravděpodobně nemáte peněz nazbyt. Studentský život je náročný a každý výdaj navíc nepříjemný. Pokud řešíte, jak se o své finance co nejlépe starat, měli byste se zajímat o U konto pro mladé od UniCredit Bank.

Využijte jedinečné nabídky, kterou pro vás připravila UniCredit Bank. Jde o U konto pro mladé, sestavené na míru právě pro studenty středních a vysokých škol, kterým je 15–26 let. V rámci konta získáte kromě zřízení a vedení běžného korunového účtu zdarma i spoustu dalších vychytávek.

Pokud je vám více než 18 let, máte skvělou možnost využít finanční rezervu ve výši 5 000 Kč ve formě kontokorentního úvěru START. Kromě toho dostanete s U kontem pro mladé bezkontaktní platební kartu, se kterou můžete vybírat z bankomatů všech poskytovatelů po celém světě zdarma. Nemusíte pak hledat, kde je zrovna bankomat vaší banky, ale rovnou se věnovat tomu, co máte v plánu. To je rozhodně nabídka, která stojí za uvážení. Navíc můžete ušetřit při platbách kartou s programem U-šetřete.

O svých financích navíc můžete mít neustále přehled, k U kontu pro mladé totiž máte i mobilní bankovnictví Smart Banking. To nabízí spoustu užitečných funkcí a lze se do něj přihlásit i otiskem prstu.
Všechny výhody vám UniCredit Bank garantuje až na deset let.

U konto pro mladé si můžete zřídit úplně jednoduše online na www.unicreditshop.cz nebo přímo v kterékoliv pobočce.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]