Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Studentský život bez auta? SmileCar našlo řešení!

Život studenta je takovým tím přechodným obdobím mezi mládím a dospělostí. Hodně věcísi člověk ještě nemůže dovolit, ale je přesto nucen žít jako „dospělák“. S tím přicházejí istarosti a povinnosti každodenního života. Jenže právě studenti mají velmi omezené zdrojea některá řešení tak musí být nutně trochu punková.

Pro studenta je důležitá mobilita – v centru kvůli drahým nájmům nebydlí, musí dojíždět do školy a většinou ještě do práce. Musí stíhat dojíždět ke své holce nebo klukovi. A taky se občas zajet podívat na rodiče. Nebo nedej bože stěhovat! Nic proti městské hromadné dopravě, ale některé věci bez auta prostě nejdou.

Jenže většina studentů vlastní auto pochopitelně nemá. Ale co kdybych Vám řekl, že auto mít můžete k dispozici kdykoli se Vám bude hodit? Nebo že to auto, se kterým nemá smysl ani vyjíždět do města a stojí Vám v garáži, může samo vydělávat? Takové možnosti Vám nabízí služba SmileCar.

Je to prosté, jedná se o sdílení vozidel, které momentálně nemají využití a někdo by je potřeboval. Prostě vytáhnete telefon, pustíte aplikaci a seženete si snadno automobil, ať už ho potřebujete využít k čemukoliv. Třeba převézt novou skříň nebo vyrazit s kámošema na víkendový trip. A nebojte, rozhodně si tím nezlikvidujete měsíční rozpočet. V dnešní době, kdy všichni potřebují být maximálně flexibilní, jsou SmileCar ideálním řešením v hektickém a uspěchaném světě.

Vyzkoušejte a přesvědčte se, že váš komfort může dosáhnout nových výšin. V rámci nového školního roku pro Vás máme navíc slevu 500 Kč na první jízdu (využijte kód: STUDENT500). Kód je platný a jízdy až do konce října 2017.Těšíme se na Vaše jízdy a první SmileCar zážitky!

SmileCar_PR čl._foto 2

Související články