226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Studentské letenky s ISIC a Emirates

Emirates a ISIC připravili pro držitele průkazu ISIC speciální nabídku studentských letenek. Poznejte některou ze 150 destinaci s Emirates za studentské ceny.

Společnost Emirates lítá do více než 150 destinací na šesti kontinentech. S Emirates můžete poznávat celý svět, od rušného a energického New Yorku až po klidné Maledivy.

Od 1. května 2016 se můžete také těšit na exkluzivní cestovní zážitek na palubě našeho A380 během každodenního letu z Prahy do Dubaje.
Odpočívejte v Business Class v pohodlných plně polohovatelných sedadlech typu flat-bed. Nové přátele si najdete během konverzace u koktejlů v našem palubním salónku. Pokud potřebujete pracovat, můžete využít napájecí zdroj pro váš notebook přímo v sedadle a boční stolek, na kterém máte dostatek místa a také bezplatné Wi-Fi připojení ve většině letadel.

Užijte si prostorné sedačky i individuálně nastavitelné osvětlení v Economy Class. Odpočiňte si a vychutnejte si naše služby světové úrovně i regionálně inspirované gurmánské menu. Shlédněte nejnovější filmy a TV pořady, poslechněte si oblíbenou hudbu nebo další zábavu s až 2200 kanály oceňovaného zábavního sytému.

Společnost Emirates má největší flotilu letadel typu A380 na světě. Proto jsme pro ni v Dubaji vybudovali první specializovaný hub. Takže jakmile dorazíte do Dubaje, můžete pokračovat ve své cestě v A380 do více než 35 destinací na Dálném východě, v Austrálii, Asii i Indickém oceánu.

Slevu až 15 % z ceny letenek (mimo letištních poplatků) může držitel platného průkazu ISIC uplatnit na www.emirates.com/isicme.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]