Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Stále nevíte, kam na vysokou školu? Na VŠO se můžete hlásit i v září

Pokud jste si kvůli maturitnímu stresu zapomněli podat přihlášku na vysokou školu, nebo jste se ještě nerozhodli, jaký obor byste chtěli studovat, nezoufejte. Vysoká škola obchodní v Praze přijímá studenty i v září.

Jestliže rádi cestujete a chtěli byste se svému koníčku věnovat i profesně, pak je Vysoká škola obchodní to pravé pro vás. Pedagogové z řad našich předních odborníků vás nebudou učit pouze teorii, ale podělí se také o praktické zkušenosti. Vybírat můžete z oborů cestovní ruch, průvodcovská činnost v cestovním ruchu, rozvoj lidských zdrojů v ekonomice dopravy nebo služby letecké dopravy v cestovním ruchu.

Na rozdíl od některých jiných vysokých škol se na VŠO nemusíte bát nezdaru u přijímacích zkoušek, protože šanci ukázat své schopnosti má na této škole každý. „Uchazeči o studium na VŠO nemusejí podstupovat klasické příjímací zkoušky. Možnost stát se studentem nabízíme každému, kdo má ambice se vzdělávat. Nechceme je vystresovat již během výběrového řízení,“ informoval Pavel Neset, prorektor pro studijní činnost Vysoké školy obchodní v Praze. „Zda studijní schopnosti uchazečů dostačují našim kritériím, pak zaručeně zjistíme již v průběhu prvního semestru,“ dodal Neset.

Přihlášky na VŠO, která je pod záštitou Akademického holdingu, můžete podávat do 30. září. Bližší informace ke studiu najdete na stránkách školy www.vso.cz nebo na www.chytrevzdelani.cz.

vso02

Související články