Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávání průkazů ISIC u našich agentů. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit na pobočkách ČD. Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

Spouštíme revalidaci průkazů na dálku

Máte ISIC, kterému skončila platnost a potřebujete ji prodloužit? Za normálních okolností byste navštívili svou školu, která průkaz vydala. Co ale dělat teď, kdy se do školy kvůli nouzovému stavu nedostanete?

V reakci na aktuální situaci přicházíme s možností, jak prodloužit platnost vybraných průkazů ISIC, ITIC a ALIVE na dálku – tzv. revalidační známky pro tyto průkazy si můžete dočasně objednat on-line na našem webu a my vám je pošleme poštou. Známku pak nalepíte na zadní stranu průkazu a platnost vašeho ISIC tím bude rázem zachráněna 🙂

Pozor, tato možnost se týká pouze průkazů vydaných na vybraných středních a vyšších odborných školách a některých vysokých školách. Průkazy vydané na vysokých školách, které mají vlastní režim výdeje průkazů a průkazy objednané online tímto způsobem prodloužit nelze. Seznam zapojených škol naleznete zde.

Prodloužit průkaz Více informací

Související články