Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Špičková sluchátka Sennheiser HD 25 – symbol úspěchu německé firmy

Slavíte, máte radost a chcete, aby se radovali i ostatní. Pokud profesionálové slaví úspěšných 75 let, pak už oslavy stojí zato. Sennheiser téměř rozdává speciální edici jednoho z celosvětově nejslavnějších modelů sluchátek. Za jubilejní cenu.

Uzavřená sluchátka Sennheiser HD 25 byla původně speciálně navržena jako profesionální sluchátka pro kontrolní monitoring kvality nahrávek či masteringu. Vzhledem k jejich vyrovnané frekvenční charakteristice, barevné podrobnosti tónů a bohatému vykreslení detailů získala mimořádnou oblibu u posluchačů, kteří opravdu slyší. Stala se i synonymem ideálních sluchátek pro poslech kvalitních nahrávek z hudebních přehrávačů vysoké kvality.

Sennheiser HD 25 poskytují vysoké pasivní potlačení hluku na pozadí a v tomto tichu umožňují znalcům hudby vychutnat si mimořádný audiofilní zážitek. Kromě dokonalého frekvenčního průběhu od mohutných basů ke křišťálově čistým výškám jsou schopny reprodukovat mimořádně věrně i nahrávky s vysokou dynamikou.

Vynikají překvapivě robustní konstrukcí, nízkou hmotností a jsou proto vhodná do reálného života. Nemusíte se o ně bát a brát na ně přílišné ohledy. Otočná mušle umožňuje poslech jedním uchem. Pro svoji mimořádnou kvalitu, konstrukční odolnost a velký úspěch na trhu (jak profesionálním, tak u milovníků audiofilního zvuku) jsou vyráběna již déle než 25 let.

Model HD 25 je celosvětově uznávaný pro vysoce audiofilní úroveň reprodukce a proto byl vybrán jako symbol 75 let mimořádně úspěšné cesty firmy Sennheiser za kvalitní reprodukcí hudby. Máte možnost nejen získat profesionálně kvalitní sluchátka, ale současně zvýšíte svůj status u znalců audiofilní techniky. Jubilejní modré polstrování náušníků nikdo nepřehlédne.

Tyto sluchátka si navíc nyní můžete zakoupit v e-shopu Pantershop.cz s ISIC slevou 15 %!

Související články