226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Soutěžte s Alza.cz o ceny za 300 000 Kč!

Chcete vyhrát našlapaný Ultrabook™ nebo výkonný smartphone s procesorem Intel®? A za účast v soutěži navíc získat slevu na vše na Alza.cz? Pak čtěte dále!

Studenti v Česku mají dvě věci společné: hodí se jim každá koruna a v kapse nosí ISIC. Na Alza.cz to dobře vědí, proto dali obě věci dohromady a vytvořili speciální studentský program, ve kterém může každý student ušetřit – a potřebuje k tomu pouze svou ISIC kartu.

Využijte toho a ulovte si některou z desítek exkluzivních slev na vybrané produkty, která dosahuje až 50 %. Ale pozor! Nabídka se stále obměňuje, takže je třeba být ve střehu, aby vám některá ze slev neutekla. Navíc si můžete aktivovat studentský ceník, se kterým získáte slevu téměř na vše. Doplňte ve svém účtu na Alza.cz název své školy a je to.

Na Alza.cz nyní navíc probíhá velká studentská soutěž o ceny za 300 000 Kč. Vyhrát můžete špičkové notebooky, smartphony i hardware do vašeho PC od firmy ASUS. Hrajeme o 5x Zenbook, 15x ZenFone, 5x zařízení 2 v 1 nebo nejmodernější základní desku. Stačí se zaregistrovat se svým ISIC, vyplnit svou školu, odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku a mít trochu štěstí. Jako bonus se vám navíc aktivuje studentský ceník, takže i když vám štěstěna nebude nakloněna, užijete si alespoň parádních slev. Tak neotálejte a klikněte na tlačítko níže, výhry už čekají.

[dt_button size=“big“ animation=“none“ icon=““ icon_align=“left“ color=““ link=“https://www.alza.cz/soutez-pro-studenty-2015?kampan=isic.cz_Soutezprostudenty_odkaz&utm_source=isic.cz&utm_medium=odkaz&utm_campaign=isic.cz_Soutezprostudenty_odkaz“ target_blank=“true“]SOUTĚŽIT[/dt_button]

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]