Soutěž s Pizza Hut o 5x 5 poukázek na pizzu

ISIC
ITIC
IYTC
ALIVE
do 17.10.2022

Vyhraj 5 poukázek na vynikající pizzu zdarma do Pizza Hut. Můžeš si vybrat z 18 druhů, 3 základů, pálivou/nepálivou, s masem/bez masa. V Pizza Hut si zkrátka vybere každý! Odpověď na soutěžní otázku hledej v naší aplikaci.

Oficiální pravidla soutěže
Pořadatel:
GTS ALIVE s.r.o., IČ: 26193272, e-mail: info@isic.cz
Doba a místo konání: Soutěž probíhá od 26. 9. 2022 do 17. 10. 2022 v profilu ALIVE.
Podmínky účasti: Soutěž je odměnou výhradně pro odběratele marketingových sdělení. Osoby mladší 15 let se mohou soutěže účastnit jen se souhlasem rodiče. Bez souhlasu s těmito pravidly není možné se účastnit.
Soutěžní mechanika: Podmínkou pro zařazení do soutěže je úplné vyplnění soutěžního formuláře a zodpovězení soutěžní otázky. Soutěžící se soutěže může zúčastnit pouze jednou.
Výhry: Do soutěže je vloženo 5 výher v podobě 5 poukazů na pizzu v malé velikosti do restaurace Pizza Hut. Výherci budou určeni losováním a výhry budou zaslány na adresu výherce, nejdéle do 30 dnů od ukončení soutěže. Výhry mohou být nahrazeny obdobnými výhrami.
Zpracování osobních údajů: Pouze za účelem organizace soutěže. Právním základem je souhlas, který je možné kdykoliv odvolat. Více o ochraně soukromí pořadatele zde.
Ostatní ustanovení: Soutěž nepořádá, není přidružena ani sponzorována společnostmi Apple a Google a nejsou nijak do soutěže zapojeny a nijak se na soutěži nepodílí. Pravidla i soutěž mohou být změněna anebo zcela zrušena. Výsledky s končenou platností určuje pořadatel. Obecné podmínky akcí pořadatele jsou uvedeny zde. Tato soutěž není loterií.

Výherci:
D. Richter, Ostrava
N. Cvrčková, Plasy
V. Pichuzhkina, Praha
B. Pastrňáková, Ostrava
M. Čermáková, Chrudim

Jakou výši slevy na objednávku poskytuje Pizza Hut všem držitelům ISIC?

Aktivuj si svůj profil ALIVE pro odeslání odpovědi na soutěžní otázku

Aktivuj si profil ALIVE a získej přístup k exkluzivním nabídkám, soutěžím a všem našim službám.