Soutěž o 5x voucher do mexické restaurace Las Adelitas

ISIC
ITIC
IYTC
ALIVE
do 24.02.2022

Objev mexickou kuchyni plnou rozmanitých chutí, barev a kontrastů. V Las Adelitas ochutnáš nejen výborné jídlo, ale zažiješ i pravou mexickou atmosféru. S průkazem ISIC máš navíc slevu 15 % na celý sortiment jídel a nápojů. Nebo se můžeš zapojit do naší soutěže a vyhrát jeden z pěti voucherů v hodnotě 300 Kč.

Oficiální pravidla soutěže
Pořadatel:
GTS ALIVE s.r.o., IČ: 26193272, e-mail: info@isic.cz
Doba a místo konání: Soutěž probíhá od 3. 2. 2022 do 24. 2. 2022 v profilu ALIVE.
Podmínky účasti: Soutěž je odměnou výhradně pro odběratele marketingových sdělení. Osoby mladší 15 let se mohou soutěže účastnit jen se souhlasem rodiče. Bez souhlasu s těmito pravidly není možné se účastnit.
Soutěžní mechanika: Podmínkou pro zařazení do soutěže je úplné vyplnění soutěžního formuláře a zodpovězení soutěžní otázky. Soutěžící se soutěže může zúčastnit pouze jednou.
Výhry: Do soutěže je vloženo 5 výher v podobě voucherů v hodnotě 300 Kč do kterékoliv restaurace Las Adelitas v Praze. Výherci budou určeni losováním a výhry budou zaslány na e-mailovou adresu výherce, nejdéle do 14 dnů od ukončení soutěže. Výhry mohou být nahrazeny obdobnými výhrami.
Zpracování osobních údajů: Pouze za účelem organizace soutěže. Právním základem je souhlas, který je možné kdykoliv odvolat. Více o ochraně soukromí pořadatele zde.
Ostatní ustanovení: Soutěž nepořádá, není přidružena ani sponzorována společnostmi Apple a Google a nejsou nijak do soutěže zapojeny a nijak se na soutěži nepodílí. Pravidla i soutěž mohou být změněna anebo zcela zrušena. Výsledky s končenou platností určuje pořadatel. Obecné podmínky akcí pořadatele jsou uvedeny zde. Tato soutěž není loterií.

Výherci:
Z. Kunová, Kudlovice
J. Němeček, Chlum u Třeboně
F. Weidenthaler, Bítov
A. Malá, Odry
​​​​​​​V. Mojdlová, Studénka

Kolik restaurací Las Adelitas můžeš v Praze navštívit?

Aktivuj si svůj profil ALIVE pro odeslání odpovědi na soutěžní otázku

Aktivuj si profil ALIVE a získej přístup k exkluzivním nabídkám, soutěžím a všem našim službám.