Soutěž o 5x voucher do e-shopu MámeChuť

ISIC
ITIC
IYTC
ALIVE
do 06.12.2021

Zajímáš se o zdravou stravu a záleží ti na tom, jestli jíš kvalitní potraviny? Tak právě pro tebe jsme připravili soutěž o pět voucherů v hodnotě 200 Kč do Raw&Bio e-shopu MámeChuť. Najdeš v něm široký výběr produktů od ručně vyráběných čokolád, levandulových produktů, krekrů, superpotravin, tyčinek, ořechů, mouk, káv, proteinů, sušeného ovoce až po koření či kokosové misky.

Oficiální pravidla soutěže
Pořadatel: GTS ALIVE s.r.o., IČ: 26193272, e-mail: info@isic.cz
Doba a místo konání: Soutěž probíhá od 15. 11. 2021 do 6. 12. 2021 v profilu ALIVE.
Podmínky účasti: Soutěž je odměnou výhradně pro odběratele marketingových sdělení. Osoby mladší 15 let se mohou soutěže účastnit jen se souhlasem rodiče. Bez souhlasu s těmito pravidly není možné se účastnit.
Soutěžní mechanika: Podmínkou pro zařazení do soutěže je úplné vyplnění soutěžního formuláře a zodpovězení soutěžní otázky. Soutěžící se soutěže může zúčastnit pouze jednou.
Výhry: Do soutěže je vloženo 5 výher v podobě voucherů na nákup v hodnotě 200 Kč v e-shopu mamechut.cz. Výherci budou určeni losováním a výhry budou zaslány na e-mailovou adresu výherce, nejdéle do 14 dnů od ukončení soutěže. Výhry mohou být nahrazeny obdobnými výhrami.
Zpracování osobních údajů: Pouze za účelem organizace soutěže. Právním základem je souhlas, který je možné kdykoliv odvolat. Více o ochraně soukromí pořadatele zde.
Ostatní ustanovení: Soutěž nepořádá, není přidružena ani sponzorována společnostmi Apple a Google a nejsou nijak do soutěže zapojeny a nijak se na soutěži nepodílí. Pravidla i soutěž mohou být změněna anebo zcela zrušena. Výsledky s končenou platností určuje pořadatel. Obecné podmínky akcí pořadatele jsou uvedeny zde. Tato soutěž není loterií.

Výherci:
V. Brixí, Libošovice
J. Zámečník, Strání
A. Šafář, Praha 10
J. Muchková, Ledčice
T. Slaninová, Horní Dvořiště

V jakém roce byla spuštěna mobilní aplikace MámeChuť?

Aktivuj si svůj profil ALIVE pro odeslání odpovědi na soutěžní otázku

Aktivuj si profil ALIVE a získej přístup k exkluzivním nabídkám, soutěžím a všem našim službám.