Soutěž o 5x roční předplatné aplikace English Me + průvodce po Londýně

ISIC
ITIC
IYTC
ALIVE
do 24.05.2022

Objev apku, se kterou hravě propluješ testy či přijímačkami a snadno pochopíš i to, co ti ve škole dostatečně nevysvětlili. Nejrozsáhlejší výuková online databáze angličtiny v ČR tě připraví do školy i do praxe. Teď můžeš vyhrát jedno z 5 ročních předplatných, ke kterým navíc dostaneš knižního průvodce po Londýně. Odpověď na soutěžní otázku hledej v našem článku.

Oficiální pravidla soutěže
Pořadatel:
GTS ALIVE s.r.o., IČ: 26193272, e-mail: info@isic.cz
Doba a místo konání: Soutěž probíhá od 3. 5. 2022 do 24. 5. 2022 v profilu ALIVE.
Podmínky účasti: Soutěž je odměnou výhradně pro odběratele marketingových sdělení. Osoby mladší 15 let se mohou soutěže účastnit jen se souhlasem rodiče. Bez souhlasu s těmito pravidly není možné se účastnit.
Soutěžní mechanika: Podmínkou pro zařazení do soutěže je úplné vyplnění soutěžního formuláře a zodpovězení soutěžní otázky. Soutěžící se soutěže může zúčastnit pouze jednou.
Výhry: Do soutěže je vloženo 5 výher v podobě ročních předplatných aplikace English Me a knižního průvodce Londýn. Výherci budou určeni losováním a výhry budou zaslány na e-mailovou adresu (předplatné aplikace) a adresu výherce (průvodce), nejdéle do 30 dnů od ukončení soutěže. Výhry mohou být nahrazeny obdobnými výhrami.
Zpracování osobních údajů: Pouze za účelem organizace soutěže. Právním základem je souhlas, který je možné kdykoliv odvolat. Více o ochraně soukromí pořadatele zde.
Ostatní ustanovení: Soutěž nepořádá, není přidružena ani sponzorována společnostmi Apple a Google a nejsou nijak do soutěže zapojeny a nijak se na soutěži nepodílí. Pravidla i soutěž mohou být změněna anebo zcela zrušena. Výsledky s končenou platností určuje pořadatel. Obecné podmínky akcí pořadatele jsou uvedeny zde. Tato soutěž není loterií.

Výherci:
L. Novotná, Libice nad Cidlinou
D. Ryjant, Praha 8
J. Simkanič, Opava
M. Velová, Mníšek
M. Nachtnann, Ostrava-Radvanice

Znalost kolika slov ti stačí k základní komunikaci?

Aktivuj si svůj profil ALIVE pro odeslání odpovědi na soutěžní otázku

Aktivuj si profil ALIVE a získej přístup k exkluzivním nabídkám, soutěžím a všem našim službám.