Soutěž o 5x dárkový poukaz do Vodafone PLAYzone Areny

ISIC
ITIC
IYTC
ALIVE
do 27.04.2023

Hraj o poukaz v hodnotě 1 000 Kč do největšího esportového centra v Česku – Vodafone PLAYzone Areny na pražském Chodově. Čekají tě tu esportové přenosy, nadupané herní počítače, konzole, virtuální realita, závodní simulátory, bar a spousta dalšího. S ISIC máš navíc super slevu. Více o Areně se dozvíš tady.

Oficiální pravidla soutěže
Pořadatel:
GTS ALIVE s.r.o., IČ: 26193272, e-mail: info@isic.cz
Doba a místo konání: Soutěž probíhá od 6. 4. 2023 do 27. 4. 2023 v profilu ALIVE.
Podmínky účasti: Soutěž je odměnou výhradně pro odběratele marketingových sdělení. Bez souhlasu s těmito pravidly není možné se účastnit.
Soutěžní mechanika: Podmínkou pro zařazení do soutěže je úplné vyplnění soutěžního formuláře a zodpovězení soutěžní otázky. Soutěžící se soutěže může zúčastnit pouze jednou.
Výhry: Do soutěže je vloženo 5 výher v podobě dárkových poukazů do Vodafone PLAYzone Areny v hodnotě 1 000 Kč. Výherci budou určeni losováním a výhry budou zaslány na adresu výherce, nejdéle do 30 dnů od ukončení soutěže. Výhry mohou být nahrazeny obdobnými výhrami.
Zpracování osobních údajů: Pouze za účelem organizace soutěže. Právním základem je souhlas, který je možné kdykoliv odvolat. Více o ochraně soukromí pořadatele zde.
Ostatní ustanovení: Soutěž nepořádá, není přidružena ani sponzorována společnostmi Apple a Google a nejsou nijak do soutěže zapojeny a nijak se na soutěži nepodílí. Pravidla i soutěž mohou být změněna anebo zcela zrušena. Výsledky s končenou platností určuje pořadatel. Obecné podmínky akcí pořadatele jsou uvedeny zde. Tato soutěž není loterií.

Výherci:
K. Kučerová, Brantice
S. Škodáková, Napajedla
K. Kalinová, Praha
K. P. Votočková, Hradec Králové
V. Janouch, Lanškroun

Kolik herních počítačů najdeš ve Vodafone PLAYzone Areně?

Aktivuj si svůj profil ALIVE pro odeslání odpovědi na soutěžní otázku

Aktivuj si profil ALIVE a získej přístup k exkluzivním nabídkám, soutěžím a všem našim službám.