Soutěž o 5x dárkový poukaz do e-shopu Astratex.cz

ISIC
ITIC
IYTC
ALIVE
do 08.05.2023

Splň si sny o krásném prádle, které ti dokonale padne! V Astratexu najdeš světové značky i prádlo navržené jejich specialisty. S ISIC tam navíc můžeš využít slevu 25 %. Pět z vás, kteří se zapojí do naší soutěže, odměníme poukazem na nákup v hodnotě 500 Kč. Odpověď na soutěžní otázku hledej tady.

Oficiální pravidla soutěže
Pořadatel:
GTS ALIVE s.r.o., IČ: 26193272, e-mail: info@isic.cz
Doba a místo konání: Soutěž probíhá od 17. 4. 2023 do 8. 5. 2023 v profilu ALIVE.
Podmínky účasti: Soutěž je odměnou výhradně pro odběratele marketingových sdělení. Bez souhlasu s těmito pravidly není možné se účastnit.
Soutěžní mechanika: Podmínkou pro zařazení do soutěže je úplné vyplnění soutěžního formuláře a zodpovězení soutěžní otázky. Soutěžící se soutěže může zúčastnit pouze jednou.
Výhry: Do soutěže je vloženo 5 výher v podobě dárkových poukazů do e-shopu Astratex.cz v hodnotě 500 Kč. Výherci budou určeni losováním a výhry budou zaslány na e-mailovou adresu výherce, nejdéle do 7 dnů od ukončení soutěže. Výhry mohou být nahrazeny obdobnými výhrami.
Zpracování osobních údajů: Pouze za účelem organizace soutěže. Právním základem je souhlas, který je možné kdykoliv odvolat. Více o ochraně soukromí pořadatele zde.
Ostatní ustanovení: Soutěž nepořádá, není přidružena ani sponzorována společnostmi Apple a Google a nejsou nijak do soutěže zapojeny a nijak se na soutěži nepodílí. Pravidla i soutěž mohou být změněna anebo zcela zrušena. Výsledky s končenou platností určuje pořadatel. Obecné podmínky akcí pořadatele jsou uvedeny zde. Tato soutěž není loterií.

Výherci:
E. Fuhrmannova, Olomouc
D. Poláčková, Blansko
A. Kaudlová, Ústí nad Labem
L. Hubáček, Brno
M. Kotal, Sušice

V jakém roce začal Astratex s prodejem spodního prádla přes internet?

Aktivuj si svůj profil ALIVE pro odeslání odpovědi na soutěžní otázku

Aktivuj si profil ALIVE a získej přístup k exkluzivním nabídkám, soutěžím a všem našim službám.