Soutěž o 4x knihu Úchvatné evropské cyklistické trasy

ISIC
ITIC
IYTC
ALIVE
do 14.07.2022

V této krásné knize Lonely Planet najdeš popis 200 úžasných evropských tras, které tě budou inspirovat k nekonečnému množství cyklistických dobrodružství od Bretaně až po Balkán. My jsme nedávno psali o nejlepších cyklotrasách v ČR a v našem článku také najdeš odpověď na soutěžní otázku.

Oficiální pravidla soutěže
Pořadatel: GTS ALIVE s.r.o., IČ: 26193272, e-mail: info@isic.cz
Doba a místo konání: Soutěž probíhá od 23. 6. 2022 do 14. 7. 2022 v profilu ALIVE.
Podmínky účasti: Soutěž je odměnou výhradně pro odběratele marketingových sdělení. Osoby mladší 15 let se mohou soutěže účastnit jen se souhlasem rodiče. Bez souhlasu s těmito pravidly není možné se účastnit.
Soutěžní mechanika: Podmínkou pro zařazení do soutěže je úplné vyplnění soutěžního formuláře a zodpovězení soutěžní otázky. Soutěžící se soutěže může zúčastnit pouze jednou.
Výhry: Do soutěže jsou vloženy 4 výhry v podobě knih Úchvatné evropské cyklistické trasy. Výherci budou určeni losováním a výhry budou zaslány na adresu výherce, nejdéle do 30 dnů od ukončení soutěže. Výhry mohou být nahrazeny obdobnými výhrami.
Zpracování osobních údajů: Pouze za účelem organizace soutěže. Právním základem je souhlas, který je možné kdykoliv odvolat. Více o ochraně soukromí pořadatele zde.
Ostatní ustanovení: Soutěž nepořádá, není přidružena ani sponzorována společnostmi Apple a Google a nejsou nijak do soutěže zapojeny a nijak se na soutěži nepodílí. Pravidla i soutěž mohou být změněna anebo zcela zrušena. Výsledky s končenou platností určuje pořadatel. Obecné podmínky akcí pořadatele jsou uvedeny zde. Tato soutěž není loterií.

Výherci:
V. Chrudimská, Velké Chvojno
M. Karpíšková, Praha-Zbraslav
P. Dian, Náchod
N. Slekova, Rychvald

Kolik je celkem Křivoklátských okruhů?

Aktivuj si svůj profil ALIVE pro odeslání odpovědi na soutěžní otázku

Aktivuj si profil ALIVE a získej přístup k exkluzivním nabídkám, soutěžím a všem našim službám.