Soutěž o 4x2 vstupenky na festival Slunovrat 2022

ISIC
ITIC
IYTC
ALIVE
do 12.06.2022

Slunovrat, to je víc než festival! Skvělá muzika napříč žánry, přednášky, vychytaná gastronomie, výstavy, filmy i programy pro děti. Už 23. až 25. 6. v Opavě. Čtyři z vás teď můžou vyhrát dvě volné vstupenky na celý festival, každá je v hodnotě 950 Kč.

Oficiální pravidla soutěže
Pořadatel:
GTS ALIVE s.r.o., IČ: 26193272, e-mail: info@isic.cz
Doba a místo konání: Soutěž probíhá od 26. 5. 2022 do 12. 6. 2022 v profilu ALIVE.
Podmínky účasti: Soutěž je odměnou výhradně pro odběratele marketingových sdělení. Osoby mladší 15 let se mohou soutěže účastnit jen se souhlasem rodiče. Bez souhlasu s těmito pravidly není možné se účastnit.
Soutěžní mechanika: Podmínkou pro zařazení do soutěže je úplné vyplnění soutěžního formuláře a zodpovězení soutěžní otázky. Soutěžící se soutěže může zúčastnit pouze jednou.
Výhry: Do soutěže jsou vloženy 4 výhry v podobě dvou volných vstupenek na celý festival Slunovrat. Výherci budou určeni losováním a výhry budou zaslány na adresu výherce, nejdéle do 30 dnů od ukončení soutěže. Výhry mohou být nahrazeny obdobnými výhrami.
Zpracování osobních údajů: Pouze za účelem organizace soutěže. Právním základem je souhlas, který je možné kdykoliv odvolat. Více o ochraně soukromí pořadatele zde.
Ostatní ustanovení: Soutěž nepořádá, není přidružena ani sponzorována společnostmi Apple a Google a nejsou nijak do soutěže zapojeny a nijak se na soutěži nepodílí. Pravidla i soutěž mohou být změněna anebo zcela zrušena. Výsledky s končenou platností určuje pořadatel. Obecné podmínky akcí pořadatele jsou uvedeny zde. Tato soutěž není loterií.

Výherci:
M. Minich, Břidličná
R. Wisinger, Zvánovice
S. Žídkova, Hradec nad Moravicí
L. Koubová, Broumov

Který český rockový zpěvák vystoupí na festivalu Slunovrat 2022?

Aktivuj si svůj profil ALIVE pro odeslání odpovědi na soutěžní otázku

Aktivuj si profil ALIVE a získej přístup k exkluzivním nabídkám, soutěžím a všem našim službám.