Soutěž o 3x dárkovou poukázku do Knihy Dobrovský

ISIC
ITIC
IYTC
ALIVE
do 23.03.2023

Březen je Měsícem knihy, a to už od roku 1955. Ukaž, že klasická tištěná kniha má stále místo ve tvé knihovně! Tři z vás vyhrají dárkovou poukázku do prodejen Knihy Dobrovský v hodnotě 500 Kč.

Oficiální pravidla soutěže
Pořadatel:
GTS ALIVE s.r.o., IČ: 26193272, e-mail: info@isic.cz
Doba a místo konání: Soutěž probíhá od 2. 3. 2023 do 23. 3. 2023 v profilu ALIVE.
Podmínky účasti: Soutěž je odměnou výhradně pro odběratele marketingových sdělení. Bez souhlasu s těmito pravidly není možné se účastnit.
Soutěžní mechanika: Podmínkou pro zařazení do soutěže je úplné vyplnění soutěžního formuláře a zodpovězení soutěžní otázky. Soutěžící se soutěže může zúčastnit pouze jednou.
Výhry: Do soutěže jsou vloženy 3 výhry v podobě dárkové poukázky na nákup v prodejnách Knihy Dobrovský v hodnotě 500 Kč. Výherci budou určeni losováním a výhry budou zaslány na adresu výherce nejdéle do 30 dnů od ukončení soutěže. Výhry mohou být nahrazeny obdobnými výhrami.
Zpracování osobních údajů: Pouze za účelem organizace soutěže. Právním základem je souhlas, který je možné kdykoliv odvolat. Více o ochraně soukromí pořadatele zde.
Ostatní ustanovení: Soutěž nepořádá, není přidružena ani sponzorována společnostmi Apple a Google a nejsou nijak do soutěže zapojeny a nijak se na soutěži nepodílí. Pravidla i soutěž mohou být změněna anebo zcela zrušena. Výsledky s končenou platností určuje pořadatel. Obecné podmínky akcí pořadatele jsou uvedeny zde. Tato soutěž není loterií.

Výherci:
A. Skamenová, Kamenný Újezd
D. Čumba, Praha
A. Bukovanová, Olomouc

Jakou slevu máš s ISIC na veškerý sortiment na pobočkách Knihy Dobrovský?

Aktivuj si svůj profil ALIVE pro odeslání odpovědi na soutěžní otázku

Aktivuj si profil ALIVE a získej přístup k exkluzivním nabídkám, soutěžím a všem našim službám.