Soutěž o 3x společenskou hru Triolet od ALBI

ISIC
ITIC
IYTC
ALIVE
do 21.04.2022

Plánuješ doma posezení s kamarády? To je nejlepší příležitost zahrát si deskovku. Máme pro tebe soutěž o tři hry pro celou rodinu s názvem Triolet. Triolet je hra s čísly, v níž se hráči snaží získat v každém tahu co nejvíce bodů. Více o hře se dozvíš tady. A nezapomeň, že s ISIC máš v ALBI slevu.

Oficiální pravidla soutěže
Pořadatel:
GTS ALIVE s.r.o., IČ: 26193272, e-mail: info@isic.cz
Doba a místo konání: Soutěž probíhá od 31. 3. 2022 do 21. 4. 2022 v profilu ALIVE.
Podmínky účasti: Soutěž je odměnou výhradně pro odběratele marketingových sdělení. Osoby mladší 15 let se mohou soutěže účastnit jen se souhlasem rodiče. Bez souhlasu s těmito pravidly není možné se účastnit.
Soutěžní mechanika: Podmínkou pro zařazení do soutěže je úplné vyplnění soutěžního formuláře a zodpovězení soutěžní otázky. Soutěžící se soutěže může zúčastnit pouze jednou.
Výhry: Do soutěže jsou vloženy 3 výhry v podobě společenských her Triolet. Výherci budou určeni losováním a výhry budou zaslány na adresu výherce, nejdéle do 30 dnů od ukončení soutěže. Výhry mohou být nahrazeny obdobnými výhrami.
Zpracování osobních údajů: Pouze za účelem organizace soutěže. Právním základem je souhlas, který je možné kdykoliv odvolat. Více o ochraně soukromí pořadatele zde.
Ostatní ustanovení: Soutěž nepořádá, není přidružena ani sponzorována společnostmi Apple a Google a nejsou nijak do soutěže zapojeny a nijak se na soutěži nepodílí. Pravidla i soutěž mohou být změněna anebo zcela zrušena. Výsledky s končenou platností určuje pořadatel. Obecné podmínky akcí pořadatele jsou uvedeny zde. Tato soutěž není loterií.

Výherci:
T. Bláhová, Krásná Hora nad Vltavou
M. Hejl, Osek
L. Hrnko, Ostrava

Jaký maximální součet čísel může mít jedna řada ve hře Triolet?

Aktivuj si svůj profil ALIVE pro odeslání odpovědi na soutěžní otázku

Aktivuj si profil ALIVE a získej přístup k exkluzivním nabídkám, soutěžím a všem našim službám.