Soutěž o 3x společenskou hru Rada nad zlato

ISIC
ITIC
IYTC
ALIVE
do 01.12.2022

Pokud miluješ vědomostní párty hry, tak tento kousek by ti neměl chybět ve sbírce! Hrajeme o tři deskovky Rada nad zlato, která prověří tvé znalosti, odhad protihráčů, taktické dovednosti a umění blafovat. Nápovědu na soutěžní otázku hledej v našem článku.

Oficiální pravidla soutěže
Pořadatel:
GTS ALIVE s.r.o., IČ: 26193272, e-mail: info@isic.cz
Doba a místo konání: Soutěž probíhá od 10. 11. 2022 do 1. 12. 2022 v profilu ALIVE.
Podmínky účasti: Soutěž je odměnou výhradně pro odběratele marketingových sdělení. Bez souhlasu s těmito pravidly není možné se účastnit.
Soutěžní mechanika: Podmínkou pro zařazení do soutěže je úplné vyplnění soutěžního formuláře a zodpovězení soutěžní otázky. Soutěžící se soutěže může zúčastnit pouze jednou.
Výhry: Do soutěže jsou vloženy 3 výhry v podobě hry Rada nad zlato. Výherci budou určeni losováním a výhry budou zaslány na adresu výherce, nejdéle do 30 dnů od ukončení soutěže. Výhry mohou být nahrazeny obdobnými výhrami.
Zpracování osobních údajů: Pouze za účelem organizace soutěže. Právním základem je souhlas, který je možné kdykoliv odvolat. Více o ochraně soukromí pořadatele zde.
Ostatní ustanovení: Soutěž nepořádá, není přidružena ani sponzorována společnostmi Apple a Google a nejsou nijak do soutěže zapojeny a nijak se na soutěži nepodílí. Pravidla i soutěž mohou být změněna anebo zcela zrušena. Výsledky s končenou platností určuje pořadatel. Obecné podmínky akcí pořadatele jsou uvedeny zde. Tato soutěž není loterií.

Výherci:
M. Kněbortová, Stráž nad Nisou
S. Škrlová, Valašské Meziříčí
E. Dekastello, Praha

Do kolika okruhů jsou rozděleny otázky ve hře Rada nad zlato?

Aktivuj si svůj profil ALIVE pro odeslání odpovědi na soutěžní otázku

Aktivuj si profil ALIVE a získej přístup k exkluzivním nabídkám, soutěžím a všem našim službám.