Soutěž o 3x produkt Nature’s Finest

ISIC
ITIC
IYTC
ALIVE
do 30.01.2023

Hraj o jeden ze tří produktů značky Nature’s Finest, která si zakládá na 100% přírodních ingrediencích. Doplněk stravy Bio Detox Mix je směs zelených superpotravin pro detoxikaci těla a posílení imunitního systému, Night Fatburn Extreme ti pomůže zhubnout a zmenšit obvod pasu během spánku a káva Collagen Coffee zase v boji proti vráskám, s hydratací pokožky a ochranou buněk před oxidačním poškozením. Nápovědu na soutěžní otázku hledej v našem článku

Oficiální pravidla soutěže
Pořadatel:
GTS ALIVE s.r.o., IČ: 26193272, e-mail: info@isic.cz
Doba a místo konání: Soutěž probíhá od 9. 1. 2023 do 30. 1. 2023 v profilu ALIVE.
Podmínky účasti: Soutěž je odměnou výhradně pro odběratele marketingových sdělení. Bez souhlasu s těmito pravidly není možné se účastnit.
Soutěžní mechanika: Podmínkou pro zařazení do soutěže je úplné vyplnění soutěžního formuláře a zodpovězení soutěžní otázky. Soutěžící se soutěže může zúčastnit pouze jednou.
Výhry: Do soutěže jsou vloženy 3 výhry v podobě produktů značky Nature’s Finest – Bio Detox Mix (125 g), Night Fatburn Extreme (125 g) a Collagen Coffee (125 g). Výherci budou určeni losováním a výhry budou zaslány na adresu výherce, nejdéle do 30 dnů od ukončení soutěže. Výhry mohou být nahrazeny obdobnými výhrami.
Zpracování osobních údajů: Pouze za účelem organizace soutěže. Právním základem je souhlas, který je možné kdykoliv odvolat. Více o ochraně soukromí pořadatele zde.
Ostatní ustanovení: Soutěž nepořádá, není přidružena ani sponzorována společnostmi Apple a Google a nejsou nijak do soutěže zapojeny a nijak se na soutěži nepodílí. Pravidla i soutěž mohou být změněna anebo zcela zrušena. Výsledky s končenou platností určuje pořadatel. Obecné podmínky akcí pořadatele jsou uvedeny zde. Tato soutěž není loterií.

Výherci:
J. Vacl, Holešov
A. Joudalová, Česká Skalice
A. Leppeltová, Bezděkov nad Metují

Jakou slevu na sortiment Nature’s Finest získáš při využití speciálního ISIC kódu?

Aktivuj si svůj profil ALIVE pro odeslání odpovědi na soutěžní otázku

Aktivuj si profil ALIVE a získej přístup k exkluzivním nabídkám, soutěžím a všem našim službám.