Soutěž o 3x poukaz do restaurace Vapiano

ISIC
ITIC
IYTC
ALIVE
do 21.06.2022

Kdo by neměl rád těstoviny? A pokud chceš misku opravdu čerstvé pasty, stav se ve Vapianu. S ISIC máš 15% slevu na jídlo. Ve Vapianu vyrábí těstoviny denně přímo v restauraci, nic nesmaží ani nemrazí. Jídlo uvaří přímo pro tebe v otevřené kuchyni. Teď navíc můžeš vyhrát jeden ze tří poukazů v hodnotě 500 Kč. Nápovědu k soutěžní otázce najdeš zde

Oficiální pravidla soutěže
Pořadatel:
GTS ALIVE s.r.o., IČ: 26193272, e-mail: info@isic.cz
Doba a místo konání: Soutěž probíhá od 7. 6. 2022 do 21. 6. 2022 v profilu ALIVE.
Podmínky účasti: Soutěž je odměnou výhradně pro odběratele marketingových sdělení. Osoby mladší 15 let se mohou soutěže účastnit jen se souhlasem rodiče. Bez souhlasu s těmito pravidly není možné se účastnit.
Soutěžní mechanika: Podmínkou pro zařazení do soutěže je úplné vyplnění soutěžního formuláře a zodpovězení soutěžní otázky. Soutěžící se soutěže může zúčastnit pouze jednou.
Výhry: Do soutěže jsou vloženy 3 výhry v podobě voucheru v hodnotě 500 Kč do libovolné restaurace Vapiano v Praze. Výherci budou určeni losováním a výhry budou zaslány na adresu výherce, nejdéle do 30 dnů od ukončení soutěže. Výhry mohou být nahrazeny obdobnými výhrami.
Zpracování osobních údajů: Pouze za účelem organizace soutěže. Právním základem je souhlas, který je možné kdykoliv odvolat. Více o ochraně soukromí pořadatele zde.
Ostatní ustanovení: Soutěž nepořádá, není přidružena ani sponzorována společnostmi Apple a Google a nejsou nijak do soutěže zapojeny a nijak se na soutěži nepodílí. Pravidla i soutěž mohou být změněna anebo zcela zrušena. Výsledky s končenou platností určuje pořadatel. Obecné podmínky akcí pořadatele jsou uvedeny zde. Tato soutěž není loterií.

Výherci:
R. Duma, Brno
D. Ryšavá, Ostrava
E. Valová, Karlovy Vary

Ve kterém roce byla otevřena první restaurace Vapiano v Praze?

Aktivuj si svůj profil ALIVE pro odeslání odpovědi na soutěžní otázku

Aktivuj si profil ALIVE a získej přístup k exkluzivním nabídkám, soutěžím a všem našim službám.