Soutěž o 3x dárkovou kartu do FAnn parfumerie v hodnotě 500 Kč

ISIC
ITIC
IYTC
ALIVE
do 20.04.2023

Ve FAnn parfumeriích najdeš vůně, pleťovou a dekorativní kosmetiku více než 100 světových značek. S průkazem ISIC tady můžeš využít také spoustu slev. Teď jsme pro tebe navíc připravili soutěž o tři dárkové karty v hodnotě 500 Kč. 

Oficiální pravidla soutěže
Pořadatel:
GTS ALIVE s.r.o., IČ: 26193272, e-mail: info@isic.cz
Doba a místo konání: Soutěž probíhá od 30. 3. 2023 do 20. 4. 2023 v profilu ALIVE.
Podmínky účasti: Soutěž je odměnou výhradně pro odběratele marketingových sdělení. Bez souhlasu s těmito pravidly není možné se účastnit.
Soutěžní mechanika: Podmínkou pro zařazení do soutěže je úplné vyplnění soutěžního formuláře a zodpovězení soutěžní otázky. Soutěžící se soutěže může zúčastnit pouze jednou.
Výhry: Do soutěže jsou vloženy 3 výhry v podobě dárkových karet do FAnn parfumerií. Výherci budou určeni losováním a výhry budou zaslány na adresu výherce, nejdéle do 30 dnů od ukončení soutěže. Výhry mohou být nahrazeny obdobnými výhrami.
Zpracování osobních údajů: Pouze za účelem organizace soutěže. Právním základem je souhlas, který je možné kdykoliv odvolat. Více o ochraně soukromí pořadatele zde.
Ostatní ustanovení: Soutěž nepořádá, není přidružena ani sponzorována společnostmi Apple a Google a nejsou nijak do soutěže zapojeny a nijak se na soutěži nepodílí. Pravidla i soutěž mohou být změněna anebo zcela zrušena. Výsledky s končenou platností určuje pořadatel. Obecné podmínky akcí pořadatele jsou uvedeny zde. Tato soutěž není loterií.

Výherci:
P. Vašina, Brno
B. Horynová, Uhlířské Janovice
K. Hájková, Brno

Jakou maximální slevu získáš s ISIC na vybrané značky ve FAnn parfumeriích?

Aktivuj si svůj profil ALIVE pro odeslání odpovědi na soutěžní otázku

Aktivuj si profil ALIVE a získej přístup k exkluzivním nabídkám, soutěžím a všem našim službám.