Soutěž o 2x2 vstupenky na koncert festivalu Letní slavnosti staré hudby

ISIC
ITIC
IYTC
ALIVE
do 19.07.2022

Festival se uskuteční od 19. července do 4. srpna a podtitulem letošního ročníku je NATURA. Dva z vás teď mohou vyhrát po dvou vstupenkách na slavnostní závěrečný koncert 4. srpna v pražském kostele sv. Šimona a Judy, v němž vystoupí italská sopranistka Roberta Mameli a rezidenční soubor festivalu Collegium Marianum. Více o koncertě najdeš zde.

Oficiální pravidla soutěže
Pořadatel:
GTS ALIVE s.r.o., IČ: 26193272, e-mail: info@isic.cz
Doba a místo konání: Soutěž probíhá od 5. 7. 2022 do 19. 7. 2022 v profilu ALIVE.
Podmínky účasti: Soutěž je odměnou výhradně pro odběratele marketingových sdělení. Osoby mladší 15 let se mohou soutěže účastnit jen se souhlasem rodiče. Bez souhlasu s těmito pravidly není možné se účastnit.
Soutěžní mechanika: Podmínkou pro zařazení do soutěže je úplné vyplnění soutěžního formuláře a zodpovězení soutěžní otázky. Soutěžící se soutěže může zúčastnit pouze jednou.
Výhry: Do soutěže jsou vloženy 2 výhry v podobě 2 vstupenek na závěrečný koncert festivalu Letní slavnosti staré hudby, který proběhne 4. 8. 2022 v Praze. Výherci budou určeni losováním a výhry budou k vyzvednutí na pokladně před koncertem. Výhry mohou být nahrazeny obdobnými výhrami.
Zpracování osobních údajů: Pouze za účelem organizace soutěže. Právním základem je souhlas, který je možné kdykoliv odvolat. Více o ochraně soukromí pořadatele zde.
Ostatní ustanovení: Soutěž nepořádá, není přidružena ani sponzorována společnostmi Apple a Google a nejsou nijak do soutěže zapojeny a nijak se na soutěži nepodílí. Pravidla i soutěž mohou být změněna anebo zcela zrušena. Výsledky s končenou platností určuje pořadatel. Obecné podmínky akcí pořadatele jsou uvedeny zde. Tato soutěž není loterií.

Výherci: 
M. Glatter, Bohumín
E. Červinková, Nymburk

Kolikátý ročník festivalu Letní slavnosti staré hudby se bude letos konat?

Aktivuj si svůj profil ALIVE pro odeslání odpovědi na soutěžní otázku

Aktivuj si profil ALIVE a získej přístup k exkluzivním nabídkám, soutěžím a všem našim službám.