Soutěž o 2x telefon Samsung Galaxy S22 v hodnotě 21 990 Kč

ISIC
ITIC
IYTC
ALIVE
do 27.07.2022

Vyhraj mobilní telefon Samsung Galaxy S22, díky kterému posuneš své fotografování a natáčení videí k dokonalosti. Součástí výhry jsou i sluchátka Samsung Galaxy Buds2 a duální bezdrátová nabíječka. Nápovědu k soutěžní otázce hledej zde.

Oficiální pravidla soutěže
Pořadatel:
GTS ALIVE s.r.o., IČ: 26193272, e-mail: info@isic.cz
Doba a místo konání: Soutěž probíhá od 12. 7. 2022 do 27. 7. 2022 v profilu ALIVE.
Podmínky účasti: Soutěž je odměnou výhradně pro odběratele marketingových sdělení. Osoby mladší 15 let se mohou soutěže účastnit jen se souhlasem rodiče. Bez souhlasu s těmito pravidly není možné se účastnit.
Soutěžní mechanika: Podmínkou pro zařazení do soutěže je úplné vyplnění soutěžního formuláře a zodpovězení soutěžní otázky. Soutěžící se soutěže může zúčastnit pouze jednou.
Výhry: Do soutěže jsou vloženy 2 výhry v podobě 2 mobilních telefonů Samsung Galaxy S22 s pamětí 128 GB, v černé barvě. Výherci budou určeni losováním a výhry budou zaslány na adresu výherce, nejdéle do 30 dnů od ukončení soutěže. Výhry mohou být nahrazeny obdobnými výhrami.
Zpracování osobních údajů: Pouze za účelem organizace soutěže. Právním základem je souhlas, který je možné kdykoliv odvolat. Více o ochraně soukromí pořadatele zde.
Ostatní ustanovení: Soutěž nepořádá, není přidružena ani sponzorována společnostmi Apple a Google a nejsou nijak do soutěže zapojeny a nijak se na soutěži nepodílí. Pravidla i soutěž mohou být změněna anebo zcela zrušena. Výsledky s končenou platností určuje pořadatel. Obecné podmínky akcí pořadatele jsou uvedeny zde. Tato soutěž není loterií.

Výherci:
M. Nejedlý, Praha
​​​​​​​R. Hlavatý, Dobšice

Jakou exkluzivní slevu můžeš s ISIC uplatnit na telefony řady Samsung Galaxy S22 v rámci aktuální akce, která platí do 31. 7. 2022?

Aktivuj si svůj profil ALIVE pro odeslání odpovědi na soutěžní otázku

Aktivuj si profil ALIVE a získej přístup k exkluzivním nabídkám, soutěžím a všem našim službám.